Quantcast

Skylink s pozicí Novinka. Pro Markízu International?

| redakce | tisk

Lucemburská mediální skupina M7 Group dnes spustila další sadu programů na nových parametrech. Vedle ohlášených programů se objevila i jedna pozice s tajemným názvem - Novinka.

Co se na této pozici objeví není ještě jasné. Operátor platformy se zatím k této pozici nevyjadřuje. Nicméně v EPG na pozici Novinka je umístěna následující věta: "Připravujeme pro vás nový program". Audio stopa u pozice Novinka je nastavena na slovenštinu, což by znamenalo, že se na tomto místě by mohla objevit stanice Markíza International.

Markíza International je mezinárodní verze slovenského komerčního programu TV Markíza. Programové schéma mezinárodní mutace vychází z národní verze TV Markíza. Zahraniční produkce (seriály, filmy) jsou na Markíze International nahrazeny reprízami a pořady vlastní tvorby z bohatého archívu TV Markíza.

technické parametry - pozice Novinka:

Astra 3B (23,5°E), freq. 11,973 GHz, pol. V, SR 29900, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK





Reklama




Vybrané články