Quantcast
Konference Radiokomunikace

DIGI Sport vyhlásil exkluzivní soutěž o zájezd na El Clásico

| redakce | tisk

V neděli 23. dubna se uskuteční první letošní zápas španělských fotbalových velkoklubů FC Real Madrid a FC Barcelona, kterému se přezdívá El Clásico. DIGI Sport si pro fanoušky této velkolepé události přichytal soutěž.

Výherce soutěže navštíví španělské hlavní město a utkání El Clásico zažije naživo.

Soutěže se mohou zúčastnit fanoušci španělské nejvyšší soutěže z Česka a Slovenska, kteří do 8. dubna do 12 hodin odpoví na jednoduchou SMS soutěžní otázku ?Je nejlepším střelcem v historii El Clásica Cristiano Ronaldo? Ano nebo ne??,“ vysvětluje pravidla Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI CZ, která kanály DIGI Sport v České republice vysílá.

DIGI Sport vyhlásil exkluzivní soutěž o zájezd na El Clásico
▲ DIGI Sport vyhlásil exkluzivní soutěž o zájezd na El Clásico

Soutěžící zašlou odpovědi ve tvaru LL A, nebo LL N se jménem a příjmením na číslo 900 11 30 pro Českou republiku nebo na číslo 66 68 pro Slovenskou republiku. Cena jedné SMS je 30 Kč s DPH (ČR) a 1 EUR s DPH (SR). Výherce se bude losovat ve Studiu La Ligy o víkendu 8. - 9. dubna 2017 na kanále DIGI Sport 3.

Vítěz soutěže získá letecký zájezd pro dvě osoby do španělského hlavního města Madridu, dvě vstupenky na zápas FC Real Madrid - FC Barcelona a ubytování se snídaní. Více informací o soutěži se fanoušci dozvědí z videospotu na youtube kanále DIGI TV, a také na webové stránce http://www.digisport.sk/el-clasico/.

El Clásico mohou diváci exkluzivně sledovat na satelitní DIGI TV nebo internetové DIGI2GO v neděli 23. dubna 2017 na kanálu DIGI Sport 3.

zdroj: DS

Reklama
Vybrané články