Quantcast

Digital+ dokončuje výměnu karet, některé programy jen na nových kartách

| redakce | tiskobrázek k článku: Digital+ dokončuje výměnu karet, některé programy jen na nových kartách

Španělský provozovatel placené digitální satelitní televize Digital+ dokončuje výměnu přístupových karet Nagravision.

Digital+ dokončuje výměnu přístupových karet Nagravision. Tuto skutečnost již pociťují "černí" diváci, kterým již "vypadlo" několik televizních kanálů na pirátských kartách.

Atraktivní sportovní kanály Canal+ Deporte 1, Canal+ Deporte 2, Canal+ Deporte 3 a několik dalších stanic používají již jen CAID 1801, což označuje nové kódování Nagravision 2.

Konec pirátského příjmu Digital+ ze satelitu Hispasat 30°W se očekává zhruba za 10 dní. Nadále je možné neoficálně přijímat kompletní programovou nabídku Digital+ ze satelitu Astra 19,2°E z kódovacího systému Seca Mediaguard2. I zde se očekává podobný tah provozovatele proti pirátskému příjmu (změna hash tabulky 9x).

Připomeňme, že platforma Digital+ vznikla fúzí původních paketů Vía Digital (satelity Hispasat, CA Nagravision) a Canal Satelite Digital de Espana (satelity Astra, CA Seca Mediaguard). Digital+ šíří paralelně nabídku přes původní satelity Astra i Hispasat. Na Hispasatu je i několik dalších kanálů jako Gran Vía 1, Gran Vía 2, Showtime Extrem, Canal 18 a další.

Reklama
Vybrané články