Rumunsko: Kanály Dolce Sport rebrandovány na Telekom Sport
| redakce | tiskExkluzivní placené sportovní kanály Dolce Sport byly přejmenovány na Telekom Sport a byly tak zastřešeny pod značku rumunského operátora Telekom.
Na programech Telekom Sport nechybí atraktivní sportovní obsah - Liga mistrů UEFA, Evropská liga UEFA, Liga 1, Premier League, pohárové soutěže v Anglii, Německu a Francii. Dále vysílají závody jako Formule 1, přenosy z NFL, NBA a NHL, rugby a ATP.
Sportovní programy Telekom Sport jsou dostupné prostřednictvím služeb Telekom TV (Hellas Sat 2, 39°E), Telekom TV Web & Mobile a mobilní aplikace Telekom TV.
V současné době společnost provozuje 6 lineárních kanálů (Telekom Sport 1 až 6) spolu se 4 kanály Telekom Sport Online, které jsou k dispozici prostřednictvím aplikace Telekom TV.
zdroj: Mediafax, BroadbandTVnews
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová III
20:00 Starověké velmoci: Zákon a pořádek
20:20 Bratři a sestry (28)
20:15 Polabí (29)
20:10 Labyrint 3 (3)
20:05 Vím, že nic nevím
20:30 Vanina (3/4)
20:00 NAŠE STOROČIE očami storočných
20:30 Dunaj, k vašim službám XII. (13)
20:20 Laskavý divák promine (4)