Široká nabídka DVB-T antén

Francouzská Canal+ s Ultra HD na 19,2E a novými přijímači

| redakce | tisk

Přední poskytovatel placené televize ve Francii CANAL+ dnes spustil novou satelitní nabídku programů v Ultra HD rozlišení. Nový 4K obsah mohou abonenti CANAL+ sledovat z nových set top boxů.

CANAL+ poskytuje své programy v Ultra HD rozlišení přes hlavní evropský satelitní systém Astra na pozici 19,2°E. Jedná se o přední satelitní pozici ve Francii.

Francouzská Canal+ s Ultra HD na 19,2E a novými přijímači
▲ Francouzská Canal+ s Ultra HD na 19,2E a novými přijímači

Se stávající satelitní anténou mohou abonenti CANAL+ France sledovat široký rozsah prémiového UHD obsahu, který zahrnuje filmy, seriály, původní produkci a sport. Nový Ultra HD obsah je dostupný na nových satelitních přijímačích LE DECODEUR, které jsou vybaveny osmi tunery a integrovanou Wifi. Přijímač také nabízí mnoho nových funkcí a umožňuje nové zážitky ze sledování obsahu na více zařízeních a rovněž nabízí funkci multiroom.

"Náš nový přijímač LE DECODEUR je nejpokročilejší DTH box na trhu s ultra rychlým surfováním po kanálech a zcela přepracovaným uživatelským prostředím. Spolu s prémiovým UHD obsahem CANAL, zejména sportovním a původními seriály, hodláme zvyšovat loajalitu našich satelitních zákazníků a rozšířit stávající abonentskou základnu," uvedl Frank Cadoret, EVP Distribution ze skupiny CANAL+.