CryptoBox 800 UHD

NTV Plus spustila pro satelitní diváky službu Online TV

| redakce | tisk

Operátor ruské satelitní DTH platformy NTV Plus spustil službu Online TV pro satelitní předplatitele. Služba všem stávajícím zákazníkům umožňuje sledovat televizní programy, které jsou součástí jejich předplatného, na jakémkoliv digitálním zařízení.

Služba je k dispozici klientům bez dodatečných poplatků po dobu dvou měsíců od aktivace služby. Pak bude přístup k Online TV zpoplatněn částkou 199 rublů měsíčně (cca 78 Kč) bez ohledu na programovou nabídku, kterou má zákazník aktivní na satelitu. Pro využití Online TV potřebuje zákazník internetové připojení.

Počet stanic v online služně NTV Plus se výrazně rozšířil a je téměř totožný s programovou skladbou, kterou poskytuje NTV Plus na satelitu. Z důvodu omezení vysílacích práv nemohou být některé stanice součástí služby Online TV.

Online TV umožňuje sledovat pořad na jednom zařízení a pokračovat ve sledování stejného pořadu na jiném. Zákazníci mají k dispozici také knihovnu AMEDIATEKA Home of HBO. V blízké budoucnosti bude NTV Plus nabízet filmy a televizní pořady ve formátu videa na požádání (VOD).

zdroj: tele-sat.info