Carter a Tým SEAL mezi dubnovými premiérami na AXN

| redakce | tisk

Televizní kanál AXN, patřící do sítě Sony Pictures Television, připravil pro diváky na duben řadu nových seriálů. Na českých obrazovkách se vůbec poprvé objeví pokračování nejnovějších řad Myšlenek zločince anebo Námořní vyšetřovací služby Los Angeles.

Mezi nejatraktivnější seriály bude jistě patřit Carter, originální detektivka z produkce AXN, anebo netrpělivě očekávaná akční kriminálka z vojenského prostředí Tým SEAL.

Premiéry chronologicky:

Myšlenky zločince - 13. řada - premiéra 3. dubna ve 22:00 na AXN
V úterý 3. dubna ve 22:00 se diváci mohou těšit na třináctou řadu oblíbeného detektivního seriálu Myšlenky zločince. V něm se elitní tým analytiků FBI zabývá sestavováním osobnostních profilů sériových vrahů. Snaží se proniknout do jejich temné a komplikované mysli, aby předešli dalším vražedným útokům. V hlavních rolích uvidíme například Joe Mantegna anebo výraznou Kirsten Vangsnessovou.

Carter a Tým SEAL mezi dubnovými premiérami na AXN
▲ Carter a Tým SEAL mezi dubnovými premiérami na AXN

Trailer (v angličtině):

Námořní vyšetřovací služba Los Angeles - 9. řada - premiéra 5. dubna ve 21:00 na AXN
Nejnovější řadu oblíbené kriminálky známé také pod anglickou zkratkou „NCIS LA“ zabývající se zločiny související s americkým námořnictvem mohou fanoušci sledovat od čtvrtka 5. dubna ve 21:00. Trénovaní agenti využívají falešné identity a nejnovější technologie, aby splnili svůj úkol. Zvláštní agent „G“ Callen je jako chameleon, který se dokáže proměnit v kohokoliv, když je třeba proniknout do zločineckého podsvětí. Jeho parťákem je zvláštní agent Sam Hanna, který sloužil u námořnictva a zažil bojové akce v Afghánistánu i Iráku.

Trailer (v angličtině):

Myšlenky zločince: Za hranicemi - 2. řada - premiéra 10. dubna ve 21:00 na AXN
Myšlenky zločince: Za hranicemi je odvozeninou (tzv. spin-off) slavného seriálu Myšlenky zločince. Specializovaná divize FBI se v něm věnuje řešení zločinů a záchraně amerických obyvatel, kteří se nějakým způsobem dostali v zahraničí do nebezpečí. Vedoucím skupiny je Jack Garrett (Gary Sinise), jeho tým se skládá z Clary Segerové (Alana De La Garza), velmi inteligentní antropoložky, která mluví několika jazyky, Matthewa Simmonse (Daniel Henney), válečného veterána, který má skvělé schopnosti pokud jde o práci v terénu, Russe „Monty“ Montgomeryho (Tyler James Williams), soucitného, brilantního technického analytika jednotky, který navíc zajišťuje spojení do Států s rodinami těch, kteří jsou v nesnázích, zatímco je jeho skupina daleko od domova, a Mae Jarvisové (Annie Funkeová), neohrožené medičky. Druhou řadu uvidíte premiérově v úterý 10. dubna ve 21:00 na AXN.

Trailer (v angličtině):

Carter - 1. řada - středoevropská premiéra 11. dubna ve 21:00 na AXN
Zatímco minulý rok uvedl kanál AXN svou originální produkci dramatické kriminálky Nezvěstná (Absentia) v hlavní roli se Stanou Katicovou a Patrickem Heusingerem, letošní vlajkovou lodí AXN je netrpělivě očekávaná odlehčená komediální detektivka Carter, rovněž z původní produkce AXN. Na obrazovkách ji čeští diváci uvidí premiérově ve středu 11. dubna ve 21:00 na AXN. Seriál bude mít paralelně premiéru v dalších zemích střední a východní Evropy. V hlavních rolích uvidíme Jerryho O'Connella a Sydney Poitierovou. Harley Carter (Jerry O'Connell), hollywoodská hvězda nejsledovanějších detektivních seriálů, je po trapném veřejném zhroucení v Hollywoodu nucen vrátit se zpět do svého ospalého rodného městečka v Kanadě. Tam svou hereckou zkušenost s rolí detektiva využije k tomu, aby se stal detektivem skutečným. Dá se totiž opět dohromady se svou dlouholetou kamarádkou a velmi zkušenou kriminalistkou Sam Shawovou (Sydney Poitierová).

Carter a Tým SEAL mezi dubnovými premiérami na AXN
▲ Carter a Tým SEAL mezi dubnovými premiérami na AXN

Tým SEAL - 1. řada - premiéra 23. dubna ve 21:00 na AXN
Fanoušci kriminálních dramat z vojenského prostředí se již určitě nemohou dočkat premiéry očekávaného seriálu z americké produkce televize CBS Tým SEAL (anglicky SEAL Team), která proběhne v pondělí 23. dubna ve 21:00 na AXN.

Vojenské drama sleduje profesní a osobní životy příslušníků Navy SEAL - nejelitnější jednotky námořních, vzdušných a pozemních týmů námořnictva USA. Jason Hayes (David Boreanaz) je uznávaným charismatickým vůdcem týmu Tier One, jehož rodinný život utrpěl kvůli jeho profesním povinnostem. Jeho tým zahrnuje důvěrného přítele Ray Perryho (Neil Brown Jr.), s nímž Jason sdílí hluboce zažitý systém rychlé komunikace; Sonnyho Quinna (A.J. Buckley), výjimečného loajálního vojáka s pestrou minulostí, který dodnes bojuje se sebezničujícími sklony. V důležité roli analytičky Mandy Ellisové, která obětuje vše, aby mohla vykořenit zlo a skoncovat s teroristy, uvidíme Jessicu Parré, známou například ze Šílenců z Manhattanu.

Trailer (v angličtině):

Král šprtů - 3. řada - premiéra 28. dubna ve 21:00 - speciální dlouhý víkend
Poslední dubnový víkend se diváci mohou těšit na reality show Král šprtů (King of the Nerds), která poběží na AXN od soboty 28. dubna ve 21:00 každý den do pondělí 1. května. Denně budou promítány dvě epizody.

Herci Robert Carradine a Curtis Armstrong, které možná znáte z filmu Pomsta šprtů (Revenge of the Nerds), uvádí reality show, v níž deset hodně zvláštních lidí soutěží o titul Krále šprtů a finanční odměnu 100 tisíc dolarů. Peníze vyhrají zaslouženě, je ale otázkou, zda výhru vynaloží na něco rozumného? Třeba na nové oblečení, šminky anebo permanentku do fitness?

Trailer - rap (v angličtině):

zdroj: AXN, foto: SPT