Široká nabídka DVB-T antén

Telekom s novou videotékou. Zavádí měsíční předplatné

| redakce | tisk

Společnost Slovak Telekom (ST) dnes představila novou videotéku Magio Kino. Vedle nového obsahu se změnil i způsob zpoplatnění obsahu. Doposud zákazník za každý titul platil samostatně 1,8 až 2,8 eura. Nově zaplatí jen měsíční poplatek, který umožní neomezené sledování filmů a seriálů.

Část videotéky bude dostupná bezplatně pro všechny zákazníky.

Nová videotéka Magio Kino bude nyní obsahovat plně lokalizované světové a domácí tituly.

Slovak Telekom nedávno překročil hranici 600 tisíc abonentů televizních služeb, foto: ST
▲ Slovak Telekom nedávno překročil hranici 600 tisíc abonentů televizních služeb, foto: ST

Oscarové filmy: 12 rokov otrokom, Vlk z Wall Street, Fighter, Jackie, Kráľová reč, Milionár z chatrče, Million Dollar Baby, ...

Zahraniční hity: Atlas mrakov, Divergencia, Expendables 2+3, Hriešny tanec, Jackie Brown, John Wick, Paddington, Podfukári, Trainspotting, ...

SK / CZ: Bathory, Cuky Luky film, Hodinový manžel, Jak básníci přicházejí o iluze, Lepšie je byť bohatý a zdravý..., Líbaš jako Bůh/Líbaš jako Ďábel, Nejasná zpráva o konci světa, Román pro muže, Rytmus: sídliskový sen, Učiteľka, Únos, ...

Videopůjčovna bude obsahovat i tituly Ťuki TV či obsah od partnerů AXN Now a Viasat:

Viasat (Viasat Explore, History, Nature a Epic Drama): Neviestky, Borgiovci, Pán Selfridge a další

AXN Now poskytne především novější seriály jako Carter, 12 Opíc, Posadnutý pomstou a další.

Tituly ve videotéce budou měněny každý měsíc s ohledem na vyváženost žánrů.

Balíčky Magio TV s videotékou Magio Kino, foto: ST
▲ Balíčky Magio TV s videotékou Magio Kino, foto: ST

S novou videotékou Magio Kino přichází i nový způsob zpoplatnění - nově se bude platit za měsíc přístupu do této knihovny, nikoliv za každý titul zvlášť.

Magio Kino M s výběrem ze 300 titulů, plus obsahem AXN Now, Viasat, Epic Drama a obsahem Telekomu zákazník pořídí za 3,99 eur měsíčně.

Magio Kino L s výběrem ze 500 titulů, plus obsahem AXN Now, Viasat, Epic Drama a obsahem Telekomu zákazník pořídí za 5,99 eur měsíčně.

Inovované Magio Kino bude v omezeném rozsahu dostupné pro všechny zákazníky IPTV služby Magio TV. Každý měsíc ve své videotéce najdou 10 titulů, které budou moci sledovat zdarma.