CryptoBox 800 UHD

Sony Action, Sony Channel a Sony Christmas - nové FTA kanály v Británii

| redakce | tisk

Na britském televizním trhu působí nové bezplatné programy. Společnost Sony Pictures Television (SPT) uvedla na trh tři nové stanice - konkrétně Sony Action, Sony Channel a Sony Christmas.

Celkem se jedná o šest programů - vedle mateřských stanic byly spuštěny také verze těchto stanic s hodinovým časovým posunem +1.

Sony Action - záběr z příjmu
▲ Sony Action - záběr z příjmu

Nové programy na trhu nahrazují původní programy Movies4men, True Entertainment a True Movies. Rebrandovaný kanál na Sony Christmas se pochopitelně vysílá jako pop-up channel - tedy dočasný kanál tentokrát zaměřený na tématiku vánočních svátků.

Kanál Sony Action (+1) vysílá na místě programu Movies4men (+1), programy Sony Channel (+1) na původních pozicích True Entertainment (+1) a Sony Christmas (+1) na frekvencích, kde se vysílaly programy True Movies (+1).

Sony Channel - záběr z příjmu
▲ Sony Channel - záběr z příjmu

I po rebrandu programů zůstávají bezplatné a v režimu FTA na satelitu Astra 2F ve svazku Velká Británie, což znamená, že pokrytí je primárně nasměrováno na britské ostrovy a mimo toto území signál postupně klesá. Příjem je ale možný i v různých částech Evropy. Příjmové podmínky se liší podle lokality příjmu.

SPT vedle výše uvedených FTA programů a stanice Sony Crime provozuje na britských ostrovech také řadu placených programů jako Sony TV (HD), Sony SAB, Sony MAX, Sony MAX 2 a SET Asia.

technické parametry - Sony Action, Sony Action +1, Sony Channel, Sony Channel +1, Sony Christmas, Sony Cristmas +1:

• Astra 2F (28,2°E), freq. 11,307 GHz, pol. V, SR 27500, FEC 5/6, DVB-S/QPSK, FTA