Quantcast

Humax IRCI-5400 s podporou Conax a Nagravision AU

| redakce | tiskobrázek k článku: Humax IRCI-5400 s podporou Conax a Nagravision AU

Na internetu se objevila nová verze neoficiálního firmware pro Humax IRCI-5400.

Nová modifikovaná verze firmware pro Humax IRCI-5400 ToH 3.2 - HoT 1.2 vychází ze softu ToH 3.2.

Na první pohled firmware nepřináší nic nového. Software je rozšířen o integrovaný emulátor kódovacích systémů Irdeto/Betacrypt, Seca Mediaguard, Viaccess, Nagravision a Conax!

V ToH Config nalezneme v nabídce "CAID Preselect" nové volby "EMU", "EMU-K" a "EMU-S", které slouží pro zapnutí vnitřního emulátoru a rozšíření o čtení kódů z karet, příp. o rozšíření sdílení karet po síti přes sériový port RS-232 (tzv. card sharing). Ano, Humax IRCI-5400 se velmi přiblížil populárnímu Dreamboxu. Nové kódy se ukládají do paměti přístroje, možné je tedy i sdílení karet po internetu.

Snad největší překvapením celého softu je podpora kódovacího systému Nagravision s tzv. autoroll, tj. automatickým vyhledáváním nových kódů. Bez seasons interface funguje celé staré Nagravision včetně celého Hispasatu 30°W a paketu Cyfrowy Polsat, též s AU!

A to z nového softu ještě není zdaleka všechno. Bez problému lze přijímat i všechny programy ze systému Conax na pozici 1°W opět přes interní emulátor bez nutnosti karet a dalšího příslušenství.

V interním emulátoru funguje i celý paket Digital+ ze satelitu Astra 19,2°E (CA Seca Mediaguard2).

Reklama
Vybrané články