Quantcast
Konference Radiokomunikace

Novinky O2 TV Sport: Dokument o Slavii a cvičení s Veronikou

| redakce | tisk

Pro dobu koronavirové krize připravila stanice O2 TV Sport několik programových novinek. V pondělí od 21 hodin bude vysílat v premiéře sedmidílný dokument s názvem Made in Eden, který unikátní formou připomene nezapomenutelnou cestu Slavie Praha ve fotbalové Lize mistrů UEFA.

V úterý a ve středu pak přijde na řadu speciál Liga mistrů Exclusive, jenž nabídne záznamy největších zápasů z historie nejprestižnější klubové soutěže. Chybět nebudou ani studia a atraktivní hosté. Poslední novinkou z vlastní tvorby je cvičení s Veronikou Šindelářovou, několikanásobnou mistryní světa v aerobiku.

Stanice O2 TV Sport se rozhodla operativně zareagovat na mimořádnou situaci a vyrobila několik nových formátů, které v nadcházejícím období rozšíří programový plán.

Novinky na O2 TV Sport (foto: O2)
▲ Novinky na O2 TV Sport (foto: O2)

Původní dokumentární série Made in Eden nabídne pohled stanice O2 TV Sport na nezapomenutelný podzim v podání pražské Slavie. Dokument Made in Eden má premiéru každé pondělí od 21.00 na kanálech O2 TV Sport a O2 TV Fotbal.

Další novinkou z vlastní tvorby stanice O2 TV Sport je speciál Liga mistrů Exclusive. V úterý a ve středu od 21.00 se diváci mohou těšit na záznamy slavných zápasů z historie UEFA Champions League. Každý večer bude doprovázený moderátorem Petrem Svěceným a atraktivními hosty. Hned v úterý si fanoušci mohou připomenout památný duel mezi Spartou a Realem Madrid z roku 2001, ve středu je pak v plánu legendární finále mezi Liverpoolem a AC Milán z roku 2005.

Kanál O2 TV Sport si také každý všední den připravil ve dvou časových slotech nový pořad zaměřený na cvičení. "Natáčíme cvičení s Veronikou Šindelářovou, několikanásobnou mistryní světa v aerobiku. Cílem je trochu rozhýbat lidi zavřené doma, ukázat jim, že pohybem se dá zlepšit nejen kondice, ale i nálada," uvedl Marek Kindernay z O2 TV Sport.

Reklama
Vybrané články