CryptoBox 800 UHD

Z polské TO!TV se stane hudební Gold TV

| redakce | tisk

Ve středu 15. července 2020 dojde k rebrandingu polské privátní stanice TO!TV na hudební televizi s názvem Gold TV. Provozovatel již získal patřičný souhlas od místního regulátora médií KRRiT (Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji).

Od 26. června 2020 se na obrazovce stanice TO!TV objevují dvě loga - TO!TV v pravém horním rohu a Gold TV v pravém dolním rohu.

Stanice Gold TV se hodlá zaměřovat na hudbu od 60. let minulého století. Stanice bude divákům přinášet nejpopulárnější videoklipy minulosti.

TO!TV (Gold TV) - záběr z příjmu stanice
▲ TO!TV (Gold TV) - záběr z příjmu stanice

"Gold TV je skutečným zážitkem pro znalce kultových hitů, na kterých vyrostly generace. Díky promyšlenému, vyselektovanému výběru nesmrtelných písní posledních desetiletí Vám Gold TV umožňuje vrátit se zpět do minulosti a poslouchat hity, které navždy vstoupily do hudební historie - hity, které bavily lidi po celém světě. Zapněte Gold TV a znovuobjevte kultovní hity a znovu prožijte nejkrásnější roky mládí," informoval provozovatele.

Vlastníkem stanice Gold TV (TO!TV) je firma Michał Winnicki Entertainment. Již od počátku loňského roku se v programovém schématu objevují zlaté hity.

TO!TV vysílá od roku 2016. Dříve stanice fungovala pod názvem iTV. Program TO!TV je šířen bezplatně ( FTA) ze satelitu Eutelsat Hot Bird. Stanice je také dostupná abonentům kabelových a IPTV sítí a také v rámci nabídky lokálních DVB-T multiplexů.

technické parametry - Gold TV (TO!TV):

Eutelsat Hot Bird 13C (13°E), freq. 11,393 GHz, pol. V, SR 27500, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK, FTA

zdroj: satkurier.pl