CryptoBox 800 UHD

Magio TV/Go: Videopůjčovna se rozšiřuje o obsah Discovery

| redakce | tisk

Společnost Slovak Telekom (ST) rozšířila svoji Videopůjčovnu služby Magio Go/TV o nový obsah americké společnosti Discovery. Operátor přináší všem zákazníkům zadarmo více než 150 hodin užitečného a edukativního obsahu.

Nový obsah bude nejprve dostupný ve videopůjčovně v Magio Go a v dalších dnech se objeví i ve službě Magio TV.

Videopůjčovna Magio TV se postupně rozšiřuje. V dubnu provozovatel zařadil více než 30 dokumentárních filmů z dílny BBC a Viasatu (celkově více než 100 hodin obsahu). Začátkem května byla nabídka rozšířena o unikátní filmy o slovenské přírodě Erika Baláže a dalších režisérů a to Strážce divočiny a Vlčí hory.

Nyní operátor díky spolupráci s Discovery přináší další atraktivní obsah. Pro děti je k dispozici vzdělávací obsah Discovery Mythbusters, Jr., ve kterém mladé vědci zkoušejí různé pokusy a vyvracejí známé mýty.

Pro fanoušky Stephena Hawkinga je určený seriál Stephen Hawking's Grand Design, kde nás věděc provádí nekonvenčními myšlenkami.

Mezi další poutavé dokumenty patří i Truth Behind The Moon Landing (Pravda o přistání na Měsíci), Neuvěřitelné omyly inženýrství: Napravené či Jak funguje vesmír.