CryptoBox 800 UHD

RTVS uvede nový komediální seriál Pumpa

| redakce | tisk | názory

Podzim na programu RTVS Jednotka se nese ve znamení zábavy a divákům přinese i premiérový komediální seriál Pumpa v hlavních rolích s Danem Heribanem a Michalem Kubovčíkem. Zábavný satirický pohled na aktuální dění přinesou na obrazovky každou sobotu po 21:25 hodině.

Televizní seriálová novinka přinese humorně-satirický pohled na aktuální události, které se dějí okolo nás. Dva dlouholetí kamarádi - zaměstnanec čerpací stanice Mišo a taxikář Dano se pravidelně setkávají na pumpě v čase, kdy jednomu končí směna a druhému začíná.

Seriál Pumpa (foto: RTVS Milan Krupčík)
▲ Seriál Pumpa (foto: RTVS Milan Krupčík)

Oba jsou obyčejní chlapi ve středním věku a každý z nich "všude byl, všechno viděl a každého zná" a jeho názor je ten nejlepší. V tomto duchu během večera na pumpě komentují události uplynulých dní. Za svědka si vždy vyberou mlčícího štamgasta Jariho (Tibor Vokoun). Vzájemným dotahováním zhodnotí, co týden dal, okomentují politiku či známé osobnosti a aktuální události, každý ze svého úhlu pohledu.

První část nového komediálního seriálu Pumpa uvidí diváci již tuto sobotu 26.9.2020 ve 21:25 hodin na programu RTVS Jednotka.

názory čtenářů