Quantcast

100% vlk na TV Minimax nás naučí, jak je důležité žít v harmonii s přírodou

| redakce | tisk

Přírodu bereme jako samozřejmost, nedílnou součást našeho života, a proto často přehlížíme anebo nevnímáme její potřeby. Co se ale stane, když magická nehoda zabrání příchodu jara? Přírodu k životu potřebujeme, ale pokud není v rovnováze, může to pro nás mít nedozírné následky.

Proto je nutné, aby se o respektu k přírodě a její důležitosti učili i naši nejmenší. TV Minimax si na toto konto připravila překvapení - seriál 100% vlk - legenda o měsíčním kameni, který od 24. července startuje na TV Minimax.

100% vlk - legenda o měsíčním kameni (foto: AMC/Minimax)
▲ 100% vlk - legenda o měsíčním kameni (foto: AMC/Minimax)

Nový seriál 100% vlk: legenda o měsíčním kameni přináší Freddyho a jeho partu našim nejmenším a demonstruje, jak je příroda důležitá. Freddy Lupin, potomek slavné vlkodlačí rodiny, při jeho první přeměně zažije nemilé překvapení. Místo v zuřivého vlkodlaka se přemění v roztomilého růžového pudla. I přes to nastupuje po vzoru svých předků na prestižní Howlington Academy, která dělá z mladých vlkodlaků elitní noční patrolu chránící místní městečko. Jako první pes na Howlington academy to Freddy nemá lehké. Někdo ukradne posvátný měsíční kámen a město se začne hemžit nebezpečnými zvířecími příšerami! Podaří se Freddymu i přes svůj vzhled pudla dokázat, že má srdce vlkodlaka? A dokáže navrátit měsíční kámen a nastolit v přírodě opět rovnováhu? Odpověď na tyto otázky uvidíte v podobě zábavných a napínavých dobrodružstvích Freddyho a jeho kamarádů v seriálu 100% vlk: legenda o měsíčním kameni od 24. července na TV Minimax.

Není tajemství, že na světě nejsme sami. Měli bychom se proto k přírodě chovat s respektem a být vděčni za vše, co nám poskytuje. Jak něco takového naučit naše nejmenší? Děti jsou láskyplná upřímná stvoření, která kopírují naše chování a zvyklosti. Ukažme jim tedy, jak je pro nás příroda důležitá, jak se o ni starat a jak jí neškodit. Jak třeba děti naučit, aby nevyhazovaly odpadky v lese? Naplánujte procházku, vezměte s sebou pytle na odpadky a společně posbírejte co nejvíc odpadu. Užijete si čas na čerstvém vzduchu a ještě svým ratolestem dopřejete zážitek, kdy se z vás na chvíli stanou „zachránci světa“, kteří zbavují les od odpadků. Uvidíte, že si užijete zábavu a domů půjdete s pocitem, že jste dnes vykonali dobrý skutek.

zdroj: AMC

Reklama
Vybrané články