Rada o digitálních licencích zatím nerozhoduje
| redakce | tiskRada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) nebude v tomto týdnu rozhodovat o licencích na DVB-T. ČTK to dnes sdělil předseda RRTV Petr Pospíchal s tím, že o případném udělování licencí bude rada jednat za dva týdny.
Minulý týden v pátek podpořila Poslanecká sněmovna novelu, která určuje pravidla digitalizace. Nyní ji ještě musí posoudit Senát a podepsat prezident.
Tendr na digitální licence vyhlásil český regulátor na podzim roku 2004. Zatím je plně v provozu jedna síť A Radiokomunikací. Síť B firmy Czech Digital Group šíří řádně od ledna 2006 v Praze a středních Čechách program české TV Prima, další jen v rámci experimentu.
zdroj: RadioTV.cz
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Místo zločinu České Budějovice (12/13)
20:00 Muž z Ria
20:20 Specialisté (151)
20:15 Polda V (7)
20:10 Charleston
20:05 Policie Delta
20:30 Svet naruby
20:10 Lov slov
20:30 Sestričky II. (3)
20:20 Inženýrská odysea (12)