Quantcast

Nové sportovní kanály testují na Sky Deutschland

| redakce | tisk

Na kapacitě satelitní pay-tv platformy Sky Deutschland se již objevily programové pozice nových sportovních kanálů, které budou oficiálně spuštěny 14. července 2022. V nabídce operátora se objeví programy Sky Sport Top Event, Sky Sport Premier Legue, Sky Sport Mix, Sky Sport Tennis a Sky Sport Golf.

V souvislosti se startem nových stanic došlo k menší dalším změnám v distribuci - stanice Crime + Investigation se přesunula na jiný transpondér Sky Deutschland (přesun z freq. 12,382 GHz na 11,758 GHz) a programy Sky Sport Austria 1 HD a Sky Sport Austria 2 HD se přesunuly na kmitočet 12,070 GHz.

Nové sportovní kanály Sky Sport na Sky Deutschland (foto: Sky)
▲ Nové sportovní kanály Sky Sport na Sky Deutschland (foto: Sky)

Program Sky Sport Tennis (HD) se vysílá na původních pozicích Sky Sport 2 (HD), Sky Sport Top Event (HD) na místě původní stanice Sky Sport 1 (HD). Stanice Sky Sport 2 (HD) získala nové parametry.

A co přinesou nové sportovní stanice německé Sky?

Sky Sport Top Event bude stanicí s nejlepším obsahem Sky Sport. Stanice bude například vysílat živé přenosy zápasů, které jsou současně vysílány na nových a stávajících tématických programech jako je Sky Sport Bundesliga nebo Sky Sport Premier League. Tato nová stanice umožní sledovat nejoblíbenější přenosy kompaktně na jedné stanici. Vedle přenosů bude stanice vysílat dokumenty, magazíny a archívní obsah, předzápasové a pozápasové zpravodajství. Sky Sport Top Events vysílá obsahy z programových balíčků Sky Bundesliga a Sky Sport. Klienti, kteří si objednali pouze jeden ze dvou balíčků, uvidí pouze tento obsah a jinak přestávku ve vysílání.

Sky Sport Premier League se věnuje anglické fotbalové lize 24 hodiny denně. Přináší jednotlivé zápasy a konference, dokumenty, magazíny, archívní obsah, předzápasové a pozápasové přenosy z anglického fotbalu.

Na programu Sky Sport Mix bude kombinace živých sportovních přenosů kombinovaná s neživými pořady o různých sportech. Půjde například o házenkářskou Bundesligu, DFB-Pokal, NHL, Diamantovou ligu a mnoho dalších sportů a pořadů, jako jsou mezinárodní fotbalové sestřihy, Světová surfařská liga a také dokumenty a magazíny ze světa sportu.

Sky Sport Tennis bude tématický kanál se zaměřením na jediný sport - tenis. Patří sem celá ATP Tour, grandslamový turnaj z Wimbledonu. Program obsahuje přímé přenosy (jednotlivé zápasy a konference), dokumenty, magazíny, archivní obsah, předzápasové a pozápasové zpravodajství. Se spuštěním nové stanice se rozšíří nabídka turnajů ATP 250, což znamená, že Sky Sport bude vysílat více tenisových turnajů ATP než doposud.

Sky Sport Golf se bude věnovat řadě golfovým turnajům jako například PGA Tour, DP World Tour a Lagies European Tour. Program doplní široká škála golfových akcí, pořadů, magazínů, dokumentů, archivního obsahu a dalších relací.

technické parametry - Sky Sport Mix HD, Sky Sport Premier League HD:

Astra 1KR (19,2°E), freq. 11,171 GHz, pol. H, SR 22000, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK, CA Videoguard

technické parametry - Crime + Investigation, Sky Sport 2 HD, Sky Sport Tennis:

Astra 1M (19,2°E), freq. 11,758 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 9/10, DVB-S2/QPSK, CA Videoguard

technické parametry - Sky Sport Golf HD, Sky Sport Tennis HD:

• Astra 1M (19,2°E), freq. 11,992 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 9/10, DVB-S2/QPSK, CA Videoguard

technické parametry - Sky Sport Top Event HD:

Astra 1N (19,2°E), freq. 11,914 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 9/10, DVB-S2/QPSK, CA Videoguard

technické parametry - Sky Sport Top Event:

• Astra 1N (19,2°E), freq. 12,032 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 9/10, DVB-S2/QPSK, CA Videoguard

technické parametry - Sky Sport 2, Sky Sport Austria 1 HD, Sky Sport Austria 2 HD:

• Astra 1N (19,2°E), freq. 12,070 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 9/10, DVB-S2/QPSK, CA Videoguard

Reklama
Vybrané články