Quantcast
Konference Radiokomunikace

Chatári - rodinný seriál míří na TV Markíza

| redakce | tisk

Televize Markíza již tento podzim uvede na obrazovky zcela nový třináctidílný rodinný seriál s názvem Chatári. Bude vyprávět příběhy o výstřední komunitě úplně odlišných lidí, kteří mají společné jen jedno - chalupa je jejich koníčkem a dovolenkovým životním stylem.

Diváci si užijí komediální pohled na partu svérázných lidí, kteří mají své vlastní naděje a sny, různá tajemství a snaží se spojit, aby dosáhli jediného cíle, který je spojuje: zoufale se snaží cítit dobře a odpočinout si v přírodě po náročném pracovním týdnu. Jsou odhodlaní být v pohodě, i když jsou ve stresu, naštvaní, v depresi nebo zranění.

Chatári jsou odpočinkovým seriálem pro celou rodinu, který nepodceňuje divákův intelekt. Je plný vtipných dialogů a komických, lehce absurdních situací. Vznikl podle úspěšného českého scénáře Osada z pera jednoho z nejúspěšnějších českých scenáristů Petra Kolečka. Jeho prosluněnou, téměř prázdninovou atmosférou pravidelně otřásají konflikty, které jsou zdrojem situačního slovního humoru.

Chatári - nový rodinný seriál na TV Markíza (foto: TV Markíza)
▲ Chatári - nový rodinný seriál na TV Markíza (foto: TV Markíza)

Vzhledem k tomu, že se jedná o adaptaci českého seriálu, bylo nutné ji nejprve přizpůsobit slovenské mentalitě a místním reáliím. "To, že jsem nikdy předtím nedělal adaptaci, mi dělalo velké potíže. Šlo o malé, ale co nejpřesnější změny. Slovenský humor a celková nálada jsou trochu jiné než české, přestože spolu velmi úzce koexistujeme. Nejdůležitější pro mě bylo, že všechny okolnosti našeho příběhu byly slovenské," vysvětluje Tomáš Jančo, kreativní producent a scenárista nového seriálu Chatári.

Diváci sa mohou těšit na špičkové herecké obsazení, plné takových silných jmen jako Diana Mórová, Maroš Kramár, Vlado Kobielsky, Ivan Romančík, Zuzana Kubovčíková Šebová, Helena Krajčiová, či Marián Miezga. Produkci seriálu má pod palcem tvůrce televizních a filmových diváckých hitů Peter Núñez.

zdroj: Markíza

Reklama
Vybrané články