Quantcast

TCL s nejvyšším podílem na trhu s 98palcovými tv

| redakce | tisk

Společnost TCL Electronics se za období 1. až 3. čtvrtletí letošního roku dostala v kategorii 98palcových televizorů na první místo s největším podílem na trhu.

Společnost TCL se také umístila na prvním místě ve Francii, Itálii, Austrálii a Pákistánu, pokud jde o prodejní výsledky na trhu 98palcových televizorů, což jí nyní zajišťuje vedoucí pozici v celkovém hodnocení.

Pod heslem „Inspire Greatness“ společnost TCL nadále poskytuje vysoce kvalitní produkty a převratné inovace, které hrají klíčovou roli v životě spotřebitelů, protože jim umožňují zvýšit zážitek ze sledování filmů díky technologiím inspirovaným kinem.

Televizor TCL a sportovní fanoušci (foto: TCL)
▲ Televizor TCL a sportovní fanoušci (foto: TCL)

Na veletrhu IFA 2022 představila společnost TCL 98palcový televizor QLED TV 98C735, největší model ze své kolekce XL. Díky vynikajícímu rozlišení QLED 4K, špičkovému 100% barevnému objemu a ohromujícímu jasu umožňuje spotřebitelům vychutnat si pohlcující zážitek ze sledování s úžasnou kvalitou obrazu a dechberoucím kontrastem. Jeho displej IMAX Enhanced splňuje nejvyšší certifikační standardy pro rozlišení a obnovovací frekvenci, takže se sportovní fanoušci stanou diváky v první řadě, jako by byli na stadionu, a milovníci filmů si mohou o letošních svátcích vychutnat filmový zážitek doma.

Televizory TCL z kolekce XL s úchvatně velkou obrazovkou jsou určeny pro sportovní nadšence, kteří mohou oslavit letošní fotbalový svátek doma, jako vedle hřiště, aniž by museli opustit pohodlí svého gauče.

Kolekce XL je také navržena pro zobrazení rychlých, akčních scén v jejich přirozené rychlosti, což poskytuje úchvatný zážitek z filmů a videoher.

Reklama
Vybrané články