Quantcast
CryptoBox 800 UHD

Seriál Instalatéři z Bílého domu v březnu 2023 na HBO a HBO Max

| redakce | tisk

Pětidílný seriál WHITE HOUSE PLUMBERS (Instalatéři z Bílého domu), který natočil držitel ceny Emmy David Mandel (seriál HBO "Veep") s Woodym Harrelsonem a Justinem Therouxem v hlavních rolích, bude mít premiéru v březnu 2023 na HBO a HBO Max.

Howard Hunt (Woody Harrelson) a G. Gordon Liddy (Justin Theroux) omylem svrhli prezidentský úřad, který se horlivě snažili chránit.

Instalatéři z Bílého domu (foto: HBO)
▲ Instalatéři z Bílého domu (foto: HBO)

Herecké obsazení: (Dorothy Hunt), Judy Greer (Fran Liddy), Domhnall Gleeson (John Dean), Toby Huss (James McCord), Ike Barinholtz (Jeb Magruder), Kathleen Turner (Dita Beard), Kim Coates (Frank Sturgis), Yul Vazquez (Bernard "Macho" Barker), Alexis Valdés (Felipe De Diego), Nelson Ascencio (Virgilio "Villo" Gonzalez), Tony Plana (Eugenio "Muscolito" Martinez), Zoe Levin (Lisa Hunt), Liam James (Saint John Hunt), Kiernan Shipka (Kevan Hunt), Tre Ryder (David Hunt), David Krumholtz (William O. Bittman), F. Murray Abraham (soudce Sirica), Rich Sommer (Egil "Bud" Krogh) a John Carroll Lynch (John Mitchell).

Režisér a producent: David Mandel; scénář a producenti: Alex Gregory a Peter Huyck; producenti: Frank Rich, David Bernad, Gregg Fienberg, Justin Theroux, Woody Harrelson, Len Amato a Ruben Fleischer.

Koprodukce HBO s wiip s producenty Paulem Lee, Markem Roybalem a Nne Ebongem. Částečně na základě veřejných záznamů a knihy "Integrity" od Egila "Buda" Krogha a Matthewa Krogha.

zdroj: HBO

Reklama
Vybrané články