Quantcast

Podzim na A11: Seriály Narcos, Zmrzlí mrtví, talk show, zábava i koncerty

| redakce | tisk

Mediální skupina A11 představila podzimní programové schéma televize A11. To se opírá o silné regionální zpravodajství. Doplní je živé odpolední vysílání a vlastní tvorba, seriály, filmy, zábava i záznamy koncertů.

Diváci na A11 najdou například sportovní rozhovory Cesta na Olymp, Hovory M (s lidmi z českého byznysu, politiky, sportu a kultury), talk show jako například Mladý svět (zábavný retro pořad věnovaný slavným osobnostem a jejich vzpomínkám na konkrétní rok z naší historie), Medx talks (projekt nejen pro pacienty a jejich blízké), Světlá hodinka s Jaroslavem Duškem, Tomáš Magnusek na cestách.

Aleš Zavoral, ředitel mediální skupiny A11 (foto: A11)
▲ Aleš Zavoral, ředitel mediální skupiny A11 (foto: A11)

Dále A11 nabídne pořady o gastronomii Jedlíci na cestách či Špetka Slovácka, seriály Narcos, Zmrzlí mrtví i záznamy koncertů z klubu Doupě.

Podzimní programové schéma A11 (foto: A11)
▲ Podzimní programové schéma A11 (foto: A11)

Televize A11 odstartuje podzim 15. září vysíláním talk show Tomáš Magnusek na cestách. Zábavný pořad o zajímavostech z natáčení nejen režiséra Tomáše Magnuska, ale i jeho skvělých hostů, kterými jsou například Jiří Krampol, Dana Morávková, Antonín Panenka, Martin Dejdar a mnoho dalších budou diváci moci sledovat pravidelně po celý podzim vždy v pátek večer.

Podzimní programové schéma A11 (foto: A11)
▲ Podzimní programové schéma A11 (foto: A11)

Bez obav mohu říct, že se A11 stává unikátním mediálním domem, který efektivně oslovuje cílové skupiny od těch nejmladších přes profesionály z oborů jako je například zdravotnictví. Na trhu jsme špičkou v regionálním zpravodajství. Jsem velice rád, že od jara udělala naše televize obrovský pokrok; vysíláme z vlastních nově vybudovaných studií, která jsou integrována do newsroomu v našem sídle v budově pražské Košířské brány. Naší ambicí je další masivní rozvoj televize A11,“ uvedl Aleš Zavoral, ředitel mediální skupiny A11.

Reklama
Vybrané články