Quantcast

JOJ Play nabídne stand-up, minisérii, talk show i MS v hokeji

| redakce | tisk

Slovenská streamovací platforma JOJ Play si přichystala pro své diváky na tento měsíc obsah různých žánrů. Na diváky čeká například zábava v podobě stand-up, talk show ale především přenosy a záznamy z MS v ledním hokeji, které tentokrát pořádá Česká republika.

Z kategorie stand-up služba JOJ Play exkluzivně přinese titul "Konečne spolu". Michael Szatmary a Tomáš Hudák spojily síly, aby diváky rozesmáli svým stand-upovým speciálem Konečně spolu. Sledujte show hvězdné dvojice komiků Silných Rečí, ve kterém vám ostřílení hráči předvedou, jak to vypadá, když se na jednom pódiu setká humor, elegance, šarm, sex appeal, gentlemanství, zkušenosti a hlavně dobří přátelé. Titul je v kategorii PREMIUM / PPV.

Konečne spolu - stand-up na JOJ Play (foto: TV JOJ)
▲ Konečne spolu - stand-up na JOJ Play (foto: TV JOJ)

JOJ Play bude v květnu hokejovým fanouškům nabízet MS v hokeji 2024. Přímé přenosy a záznamy budou k dispozici bez poplatků (FREE).

Talk show vysílaná během MS v hokeji se bude jmenovat "Puky a kotouče". Stand-up komici "Silných Rečí" a top osobnosti české kultury vtipně komentují dění na šampionátu z pohledu Čechů a Slováků. Za Slovensko budou své komentáře nabízet Gabo Žifčák, Jakub Gulík, Marián Psár, Ján Gordulič, Ivan Kostra, Martin Hatala, Dia Renner, Matej Makovický, Milan „Docent“ Sedliak a za Česko Zdeňek Godla, Luděk Staněk, Natálie „Tali“ Schejbalová, Jindřich Šídlo, Nikola Džokič, Lucie Macháčková. Titul bude nabízen v kategorii PREMIUM.

MS v hokeji 2024 na JOJ Play (foto: TV JOJ)
▲ MS v hokeji 2024 na JOJ Play (foto: TV JOJ)

Vedle zábavy a sportu se na JOJ Play objeví i filmy a minisérie. Exkluzivní minisérii + film "Vojna policajtov" je napínavý krimi thriller ze slovenského prostředí podle knihy Arpáda Šoltésza. Dva policisté bojují proti systému, protože je nebaví chytat zločince, kteří budou i přes důkazy na druhý den propuštěni.

Dramatický film "Jej telo" na JOJ Play je podle skutečného příběhu vrcholové české sportovkyně, která po nešťastném zranění páteře ukončí sportovní kariéru a stane se pornoherečkou.

Reklama
Vybrané články