Místo pro Vaši reklamu

NBA All-Star Game na Galaxii sport

| redakce | tiskobrázek k článku: NBA All-Star Game na Galaxii sport

Jen jednou za rok mohou fanoušci vidět pohromadě na palubovce kompletní sestavu těch největších superhvězd NBA - v únorové All-Star Game, tedy tradičním exhibičním utkání výběrů Východní a Západní konference NBA.

Letos se tato výjimečná událost koná v Los Angeles, kde bude od 13. do 15.února probíhat kompletní program tzv. All-Star Weekendu, který vyvrcholí nedělním zápasem Východ - Západ. Základní pětky obou konferencí jsou kromě Vince Cartera, který nahradil Michaela Jordana, věrnou kopií loňské exhibice v Atlantě. Podruhé za sebou se do výběru západní konference dostal čínský obr Yao Ming, a překvapivě tak vyšachoval pro výběr hvězd centra Lakers, Shaquilla O´Neala.

Galaxie-sport opět exkluzivně zprostředkuje pro české a slovenské diváky přímý přenos All-Star Game, a v letošním roce bude navíc vysílán v přímém přenosu i sobotní exhibiční program dovednostních soutěží. Přímé přenosy vysílá Galaxie-sport v noci ze soboty 14. na neděli 15. února od 2:30h. středoevropského času a v noci z neděle 15. na pondělí 16. února od 2:20h. Utkání hvězd NBA můžete sledovat i v pohodlnějších časech ze záznamu v neděli od 17:00h. a v pondělí od 14.00h.