Kapacita na satelitu AMC 21 rychle obsazena
| redakce | tiskKapacita na novém telekomunikačním satelitu AMC 21 (Americom 21) se rychle zaplňuje. Společnost SES Americom dnes oznámila, že během prvního měsíce provozu družice bylo obsazeno 16 transpondérů v Ku pásmu na pozici 125 stupňů západní délky.
AMC 21 je vysokovýkonný satelit pokrývající celé USA, Mexiko, jižní Kanaddu a Karibik a určený k poskytování nejžádanějších služeb v různých segmentech - média, podnikání a vláda. V současnosti zajišťuje služby pro zákazníky jako PBS, U.S. Army, U.S. Marine Corps, U.S. Northern Command a širokopásmový internet. Vedle toho má satelit vyhrazenou kapacitu pro příležitostné použití k podpoře velkých sítí pokrývající nadcházející volby v USA.
AMC 21 je vybaven 24 transpondéry v Ku pásmu, každý se šířkou pásma 36 MHz s očekávanou životností 15 let. Satelit zhotovily a dodaly společnosti Thales Alenia Space a Orbital Sciences.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:05 Ceny Thálie 2025
20:00 Nezkrotná Angelika
20:10 Sportovní noviny
20:15 Mladá krev (10)
20:10 Profesionálové 3 (8)
20:05 Sejdeme se na Cibulce
20:30 Teória tigra
20:10 Kafedrála
20:30 Susedia
20:20 V sedmém nebi