První profesionální přijímač DVB-SH
| redakce | tiskPo dobu konání NAB Show 2009 v Las Vegas, mezinárodní dodavatel technologií pro potřeby digitálního vysílání SIDSA a TeamCast společně představili první úplné implementace profesionálního přijímače DVB-SH. Přijímač byl schválen ve spolupráci s firmou TeamCast, známým dodavatelem zařízení pro digitální vysílání, který vytvořil plnou podporu DVB-SH modulátoru ve všech režimech.
Přijímač DVB-SH od SIDSA a vysílač od TeamCast se stanou stejným produktem pro satelitní operátory a výrobce spotřební elektroniky.
SIDSA oznámila zavedení chipsetu s plným standardem DVB-SH v roce 2009. Firma očekává, že na trhu se ve velkém měřítku objeví v roce 2010. Mnohostandardní chipsetem poskytne video v IP přes ethernet, SDIO a interface SPI.
zdroj: satkurier.pl
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Nominace na výroční ceny Český lev
20:00 Modrá krev IV (10/10)
20:20 Extrémní proměny II (2)
20:15 Kamarádi (88)
20:10 Sanitka 2 (3)
20:05 Policie Delta
20:30 Vraždy v Saint-Malo po desiatich rokoch
20:10 Farby prírody
20:30 Na nože V.
20:20 Klapzubova jedenáctka (1/13)