Quantcast

LCD televizor s integrovaným digitálním přijímačem

| Tisk

LCD televizor s integrovaným digitálním přijímačemPovažujete současné satelitní a terestrické set top boxy za nudné a máte zájem o neobvyklé řešení příjmu DVB-S či dokonce DVB-S? Německá firma Micronik přichází na trh se zajímavým řešením - LCD televizory s integrovaným digitálním receiverem DVB-S či DVB-T.

Výrobky firmy Micronik nesou označení "Elium Stars" disponují kvalitním aktivním TFT displejem, který nabízí skvělý kontrast i při slunečním záření. Výrobky proto najdou využití nejenom v domácnosti ale při vhodném počasí i v přírodě.

Produkty Elium Stars mají kapacitu 3600 předvoleb pro televizní programy a 1800 předvoleb pro rozhlasové stanice. K dispozici jsou dále 2 sloty standardu Common Interface pro vložení libovolného modulu (např. Cryptoworks, Alphacrypt aj.), integrovaný modul Free X TV (opce), který umožní nepřetržitý příjem francouzského porno kanálu Free-X TV.

"Elium Stars" mohou být vybavené i pevným diskem (2,5“ HDD o velikosti 40 GB), což umožní uživateli nahrávat a následně pak přehrávat pořady v digitální kvalitě. Výrobek podporuje okamžité nahrávání, záznam podle dat z EPG. Elium Stars samozřejmě podporuje dnes již obvyklou funkci Timeshift, tj. "opožděného" přehrávání pořadu a časovač. Samozřejmostí je i podpora EPG (elektronického programového průvodce) s programem stanic až na 7 dní.Německá firma Micronik je na našem trhu poměrně neznámá, nejde ale o nováčka na trhu. Firma Micronik zahájila svoji činnost už v roce 1988 a specializovala se na vývoj a výrobu počítačového příslušenství a software; později i na satelitní techniku. První satelitní receiver Micronik pod označením Mickonik 1200 spatřil světlo světa v roce 1999.

podle DF

redakce

Reklama
Vybrané články