Místo pro Vaši reklamu

Počet zákazníků Skylinku překročil 800 000

| Tisk

logo Česko-slovenská satelitní platforma Skylink připsala dalších 100 tisíc zákazníků. Ve středu 4. 11. 2009 překročil počet aktivních dekódovacích karet Skylinku 800 tisíc. Neaktivní karty (např. v minulosti vyměněné) v tomto počtu nejsou zahrnuty.

Necelých 600 tisíc aktivních karet je registrováno zákazníky z České republiky a přes 200 tisíc zákazníky ze Slovenska.
Počet zákazníků Skylinku roste stále rychlejším tempem. Jak je vidět v níže uvedené tabulce, meziroční přírůstek zákazníků se stále zvyšuje. Za uplynulých 12 měsíců narostl počet aktivních karet Skylink o 320 tisíc.

Tabulka udává počet aktivních karet Skylink v tisících vždy přibližně ke konci 10. měsíce daného roku.


obrázek
Na rostoucí oblibě Skylinku se podílí několik důležitých faktorů:

• Je to zejména zvyšující se povědomí o možnosti získat s kartou Skylink atraktivní programovou nabídku bez pravidelných poplatků.• Silným motivem pro koupi karty Skylink je také špičková kvalita příjmu díky distribuci přes satelity Astra na pozici 23,5°E. Skylink je totiž první a největší televizní platformou, která poskytuje televizi ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV) na celém území České a Slovenské republiky.

• Velmi významným impulsem pro růst zákaznické základny zejména v České republice je rovněž postupné vypínání analogového pozemského televizního vysílání.

PR Skylink

Vybrané články