TereBox T2

Česká Digi TV zařadila programy AMC Channel a Dorcel TV

| Tisk

logo Operátor české satelitní platformy Digi TV dnes oficiálně rozšířil programovou nabídku o filmovou stanici AMC Channel a erotický program Dorcel TV. Oba kanály putují do základního balíčku DIGI TV, které budou též součástí Nové DIGI TV. Ta bude spuštěna 1. října 2015.

Česká DIGI TV pokračuje v rozšiřování programové nabídky. Do základního balíčku DIGI TV za cenu 299,- Kč dnes přidává dva nové kanály, filmový AMC a erotický Dorcel. Jejich zkušební provoz probíhal již od 14.9. Tyto kanály budou také součástí základního balíčku Nové DIGI TV, který bude mít celých 73 programů.

Stanice AMC je zaměřená na celosvětovou filmovou a seriálovou produkci. Přinese například očekávaný seriál Fear the walking dead s dnes tolik populární zombie tématikou, seriál Breaking bad, u nás více známý jako krimiseriál Perníkový táta, nebo seriál Mad Men popisující začátky reklamního byznysu v New Yorku v 60. letech. Pro fanoušky sci-fi je určen seriál Humans s námětem stírání hranic mezi strojem a člověkem, milovníci bojových umění uvítají seriál Into The Badlands. Premiérové díly budou pro české diváky vysílány paralelně s jejich uvedením v USA. Kanál distribuuje AMC Networks International – Central Europe.

technické parametry - AMC Channel:

satelit: Thor 5 (0,8°W)
kmitočet: 12,188 GHz
polarizace: vertikální
SR: 28000
FEC: 7/8
norma: DVB-S

Dorcel TV z produkce Marc Dorcel, distribuovaný v České republice a na Slovensku společností IFC Media, je už druhým kanálem s erotickou tematikou v základním balíčku. Vzhledem k tematice bude program vysílán od 23. hodiny večerní do 5. hodiny ranní. Ve stejný čas bude Dorcel vysílán i na Nové DIGI TV, v balíčku EXTRA poběží nonstop.

technické parametry - Dorcel TV:satelit: Thor 6 (0,8°W)
kmitočet: 12,380 GHz
polarizace: vertikální
SR: 28000
FEC: 5/6
norma: DVB-S

Nové stanice jsou nabízeny jak na současné technologické platformě (tzv. stará DIGI), tak v Nové DIGI TV, která se spustí od 1. Října 2015. K přechodu na novou platformu je nutné, aby byl u zákazníka instalován nový set-top box nebo CA Modul, což zajistí technici DIGI TV. Výměnu „staré“ DIGI za Novou DIGI si můžou zákazníci objednávat již nyní. Vzhledem k obrovskému zájmu je doporučeno, aby zákazníci nevolali na call centrum DIGI TV, ale využili internetový formulář na stránkách www.cz.digi.tv. Po jeho vyplnění se operátoři zákazníkovi ozvou v průběhu několika dní.

redakce

Vybrané články