Xtrend 1000

Kutil TV, MUDr TV a Trhák představeny. Jako první odstartuje televize pro kutily

| Tisk

Společnost S&P Broadcasting, která od loňského podzimu vlastní licenci na televizní kanály Mňam TV a Mňau TV, uvádí novinky. Mňam TV s jarem kompletně mění kabát. Zahraniční hvězdy vystřídají mladé české tváře.

Druhý kanál Mňau TV se po roce vysílání profiluje jako dětský kanál a startuje na satelitní televizi Skylink, kde bude společně s Mňam TV součástí základního balíčku. Dále chystá S&P Broadcasting rozšíření portfolia úzce profilovaných kanálů, jsou jimi KUTIL TV, MUDR TV a TRHÁK TV a rozšíření pokrytí 360° mediálních služeb o online i printová média. S&P Broadcasting produkuje veškerý obsah lokálně a jako jediný tak nabídne divákům 100 % originální program.


obrázek

Je jaro a s ním je nová i Mňam TV! Televizní kanál Mňam TV oslavil začátkem roku 2017 svoje druhé narozeniny a s nimi mění kompletně svoji tvář. Na základě diváckých preferencí a statistik vymění zahraniční šéfkuchaře jako Jamieho Olivera či Gordona Ramsayho známé i méně známé české tváře. Nové kuchařské show pochází výhradně z vlastní produkce S&P Broadcasting. “Jsme velice rádi, že můžeme v rámci Mňam TV divákům představit sérii nových pořadů s kuchařskými hvězdami od blogerů až po profesionály v oboru, jejichž prostřednictvím chceme oslovit širokou cílovou skupinu. Věříme, že si v nabídce každý najde to svoje,” uvádí Naďa Fidrmucová, General Manager S&P Broadcasting. Mezi nové kuchařské show na Mňam TV budou patřit Chlap za plotnou s Martinem Polačkem, Tetovaný chef s Markem Pavalou, Sladká Adie s Adélou Suchomelovou, Veget s Klárkou s Klárou Hájkovou, Láďův Orient Express s Láďou Dvořákem a Lukovo spokojídlo s Lukem Grunshawem.

* Martin se zaměří na jídla pro celou rodinu. S ním zaručeně připravíte pro sebe i své děti hravá, chutná a zdravá jídla a navíc si s ním užijete spoustu legrace.

* S Markem si pochutnáte na středoevropské kuchyni. Svěží, lehké, moderní pokrmy v atraktivním provedení bude provázet zajímavými kulinářskými tipy a nápady.

* Pro Adie jsou důležité dvě věci – design a jídlo. A protože v obojím vyniká, můžete se těšit na ty nejlahodnější a nejkrásnější sladkosti, které vás naprosto omámí.

* Klára vám ukáže, že i zdravé jídlo může být lahodné. Smoothies, arašídové máslo, ale i lehké nudle či noky ze sladkých brambor provoní vaši kuchyni.

* Láďa vám představí své asijské umění i další voňavé recepty. Jeho specialitou jsou Dim Sum knedlíčky, dělané na páře, které si určitě zamilujete.

* Luke je Angličan, který se specializuje na karibské speciality. Vařit bude i britské pokrmy, ale hlavně pro vás má řadu snadných a rychlých receptů.

Mňam TV už není pouze televizní stanice. Od 1. dubna startuje rozsáhlá webová platforma www.imnam.cz, která nenabídne pouze kompletní přehled receptů a videotéku Mňam TV, ale stane se informačním obsahem napříč všemi oblastmi souvisejícími s dobrým jídlem. Diváci se mohou těšit na novinky ze světa gastronomie, rozsáhlou videotéku receptů, recenze restaurací, tipy na kuchyňské vybavení, foodstyling či foodblogy nových hvězd Mňam TV.

Kromě online médií posílí Mňam TV také o distribuci tištěného magazínu Mňam. Ten bude již od dubna v distribuci zcela zdarma všem registrovaným a nabídne zajímavý obsah ze světa dobrého jídla, novinek v gastronomii i celebrit a jejich gurmánství.

Mňau TV mění s jarem kožíšek. Televizní kanál Mňau TV slaví nyní na jaře první rok. Svůj dosavadní divácky úspěšný program si kanál zachová, ale stane se ještě více kanálem profilovaným pro dětské diváky a jejich maminky. Nové grafické zpracování, nasazení reklamních bloků, i nový pořad ”Zprávy ze světa zvířat” čeká Mňam TV už tento duben.

Kanál Mňau TV k 1. březnu skončil vysílání v DVB-T. Rozšíření jeho distribuce do nabídky satelitní televize Skylink souvisí s progresivními změnami, které společnost S&P Broadcasting uvedla k příležitosti akvizice Mňam a Mňau TV na podzim roku 2016. Nově budou oba kanály k dispozici také v širší distribuci na Slovenku.

S&P Broadcasting uvádí další tři nové kanály - Kutil TV, MUDR TV a Trhák TV, které obohatí dosavadní televizní nabídku. Kutil TV představuje první DIY aneb udělej si sám kanál v České republice a divákům nabídne praktické rady a tipy, jak na dům či zahradu. MUDR TV je unikátním kanálem o zdraví a životním stylu vysílajícím v České republice a na Slovensku 24 hodin denně. Třetí novinka Trhák TV přinese vychytávky a triky, jak výhodně nakoupit z tepla domova.

“Všechny nové kanály vznikly z myšlenky vytvořit něco, co v televizním světě doposud chybělo, portfolio úzce specializovaných televizních kanálů. S rozšiřováním našich kanálů na další distribuční místa roste i jejich počet. Po vzoru Mňam TV a Mňau TV tak chceme také jejich prostřednictvím našim divákům přinášet zajímavý obsah z různých trendy oblastí.” říká Pál Milkovics, CEO S&P Broadcasting.

O společnosti S&P Broadcasting a. s.
S&P Broadcasting je mezinárodní televizní a mediální společnost řídící TV Mňam and TV Mňau v České republice a na Slovenku. Do vedení společnosti přechází z předchozí společnosti jako CEO Pal Milkovics, který má dlouholeté zkušenosti s televizní produkcí, především ze zahraničí. Jako General Manager pak Naďa Fidrmucová, která doposud zastávala funkci provozního ředitele obou televizních kanálů. Více na webu spbroadcasting.com.

O Mňam TV
TV Mňam spustila své vysílání na počátku roku 2015. Ve vysílání Mňam TV najdete zábavné a vzrušující pořady z oblasti vaření a životního stylu. První výhradně český televizní kanál o vaření nahlíží pod pokličku těm nejlepším kuchařům, takže každý u televizní obrazovky může vařit společně s nimi.

O Mňau TV
TV Mňam na jaře loňského roku doplnil druhý kanál, TV Mňau. Hlavní náplní televizního vysílání jsou především zábavná a roztomilá videa ze zvířecího světa. Videa rozdělená do kategorií jako Čas na hraní, Děti a mazlíčci, Zvířátka v divočině a další jsou hlavním programem pro celou rodinu. I sami diváci zasílají videa se svými mazlíky, kteří jsou hlavními hvězdami Mňau TV.


obrázek

O Kutil TV
Kutil TV - již brzy odstartuje na českém a slovenském trhu první DIY, aneb „Udělej si sám“ televizní kanál. Kutil TV přenese dílnu, zahradu, či garáž až k divákům na obrazovku a dá expertní rady, tipy a triky pro všechny kutily.


obrázek

O MUDR TV
MUDR TV je chystaným prvním televizním kanálem o zdraví a životním stylu vysílajícím v České republice a na Slovensku 24/7, kde je veškerý obsah věnovaný vašemu fyzickému i duševnímu zdraví a pohodě. MUDR TV přinese program zaměřený jak na témata z rozdílných lékařských oborů a farmacie, tak z oblasti lifestylu.


obrázek

O TRHÁK TV
TRHÁK TV otevírá nové možnosti, jak výhodně nakoupit přímo z tepla domova před televizní obrazovkou. Výhodné nabídky a slevy z oblasti elektroniky, cestování, gastronomie, krásy a mnoha dalšího jsou připraveny 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Kromě toho přinese TRHÁK TV také spotřebitelské testy výrobků, testy spokojenosti se zakoupeným zbožím i lákavé soutěže každý den.

Z trojice nových televizních stanic odstartuje jako první Kutil TV. Termín spuštění ale doposud není stanoven. Kutil TV má odstartovat v letošním roce.