Flix TV předčasně ukončil poskytování služeb

| Tisk

logo Operátor česko-slovenské satelitní placené televize Flix TV byl nucen ukončit poskytování svých služeb dříve, než bylo původně plánováno. Podle dřívějších informací chtěl své služby poskytovat až do poloviny listopadu.

"Hlavní prioritou FLIX TV je nyní postarat se o své diváky a nenechat je bez televizních služeb," uvedla k tomu společnost FLIX TV, s.r.o., která službu provozovala. Zákazníci Flix TV získají speciální nabídku od jiného satelitního operátora, ke kterému mohou bez jakýchkoliv vstupních nákladů přejít. V České republice se jedná o operátora DIGI CZ, provozovatele satelitní televize Nová Digi TV CZ a internetové a mobilní televize DIGI2GO.

Zákazníci FLIX TV v úterý 9. 10. obdrželi oznámení, že z důvodu nuceného ukončení činnosti již nebude jejich satelitní operátor dále schopen poskytovat sjednané služby. Snahou bylo zajistit televizní vysílání až do poloviny listopadu, což se nepodařilo vyjednat. Flix TV proto předčasně ukončil poskytování objednaných služeb.Provozovatel Flix TV své zákazníky, že usilovně pracuje na tom, aby měli televizní služby dostupné co nejdříve. Pokud je doteď nikdo ve věci exkluzivní nabídky neoslovil, stačí kontaktovat zákaznické centrum na adrese info@flixtv.cz, resp. info@flixtv.sk pro diváky ze Slovenska. Požadavky klientů FLIX TV budou nyní vyřizovány prioritně, v co možná nejkratším termínu.

Flix TV poskytovala své služby ze satelitu Eutelsat 16A (16°E) z kapacit společnosti Telekom Austria Group (TAG). Vysílání bylo zakódováno systémem Conax. Z pozice 16°E poskytují své služby slovenské DTH platformy Antik Sat a Orange TV cez satelit.

redakce