TereBox T2

Provozovatel platformy Skylink spustil nový e-shop

| Tisk

logo Provozovatel česko-slovenských satelitních platforem Skylink a freeSAT, společnost M7 Group, spustil nový e-shop s vybavením pro příjem satelitní a internetové televize Skylink.

Od pondělí 3. 6. 2019 si mohou zákazníci v novém e-shopu zakoupit zvýhodněné satelitní komplety nebo multimediální přehrávač Tesla Mediabox pro sledování internetové televize Skylink Live TV.

Pro všechny, kteří chtějí vyřešit ukončení pozemního vysílání ve standardu DVB-T přechodem ke Skylinku, jsou připraveny zvýhodněné satelitní komplety od 1 999 Kč.

Při objednání satelitního kompletu zákazník získá:

• Na první 3 měsíce zdarma programový balíček Kombi
• Zdarma registraci satelitní karty
• Veškeré vybavení potřebné ke zprovoznění satelitního příjmu vlastními silami

Skylink tímto rozšiřuje svou nabídku o možnost pořízení satelitní televize za zvýhodněných podmínek a bez smluvních závazků s měsíčním poplatkem již od 89 Kč. U Skylinku mohou zákazníci sledovat více než 130 programů, včetně svých oblíbených, které znají z pozemního vysílání přes anténu, a mnoho z nich ve vysoké HD kvalitě.Do nabídky byl také nově zařazen multimediální přehrávač pro sledování internetové televize Skylink TESLA MEDIABOX QX4 za 1 999 Kč s předinstalovanou aplikací Skylink Live TV. Současně s nákupem přehrávače získá nový zákazník programový balíček Kombi na první 3 měsíce zdarma. Toto řešení je vhodné pro zákazníky, kteří nemohou využít aplikaci Skylink Live TV v jejich televizoru nebo nemají možnost satelitního připojení.Nové video ke spuštění e-shopu s ambasadorkou Adélou Gondíkovou

redakce

Vybrané články