Quantcast

DIGI TV se rozšířila o Nicktoons a Comedy House

| Tisk

logo Zákazníci českého televizního operátora DIGI TV mohou od úterý 3. prosince sledovat novou dětskou stanici Nicktoons. Zároveň DIGI TV od stejného data vstupuje na pole vlastní televizní tvorby. Prostřednictvím společnosti DCZ Production produkuje nový televizní kanál Comedy House HD, který mohou od 3. prosince sledovat všichni uživatelé DIGI TV včetně zákazníků s Chytrou anténou.

Dětský kanál Nicktoons byl zařazen do Základního programového balíčku DIGI TV. Vysílá kompletně v českém jazyce a svým zaměřením vyplňuje mezeru mezi kanály Nick Jr. určeným hlavně pro předškoláky a Nickelodeonem, který vysílá pořady pro teenagery. Na stanici Nicktoons tak budou moci dětští diváci spolu se svými rodiči sledovat například oblíbené animované seriály Vzestup želv Ninja, Spongebob v kalhotách nebo Tučňáci z Madagaskaru a řadu dalších.

Comedy House nabízí televizní zábavu v podobě krátkých humorných skečů, skryté kamery a zábavné relace z vlastní produkce. Na výrobu obsahu, který DCZ Production vyrábí ve spolupráci se společností Slovak Telecom, získala DCZ Production licenci letos v září. Comedy House bude jak v Základním programovém balíčku DIGI TV, tak jej budou moci sledovat všichni uživatelé Chytré antény. Zákazníci DIGI TV přes internet dostanou Comedy House v HD rozlišení, na satelitní DIGI TV jej uvidí v SD kvalitě.

Uživatelům DIGI TV přes internet a zákazníkům, kteří přijímají satelitní DIGI TV prostřednictvím set-top boxů KAON, se nové programy zobrazí automaticky. Zákazníci satelitní televize s CA moduly si mohou nové kanály naladit dle následujících parametrů:

technické parametry - Comedy House:

satelit: Thor 7 (0,8°W)
frekvence: 12,245 GHz
polarizace: horizontální
SR: 30000
FEC: 3/4
norma: DVB-S2
modulace: 8PSK

technické parametry - Nicktoons:satelit: Thor 6 (0,8°W)
frekvence: 12,092 GHz
polarizace: horizontální
SR: 28000
FEC: 7/8
norma: DVB-S
modulace: QPSK

redakce

Reklama
Vybrané články