Quantcast

DIGI TV spouští novou aplikaci pro operační systém iOS

| Tisk

logo Český televizní operátor DIGI TV představil významnou novinku pro všechny, kdo sledují televizi DIGI2GO prostřednictvím operačního systému iOS. Ve svých iPhonech, iPadech a iPodech najdou novou aplikaci, která jim zpříjemní uživatelský komfort. Nově díky ní budou moci zákazníci využívat funkci AirPlay, tedy sdílet právě sledovaný program na obrazovku Apple TV, manuální přepínání kvality obrazu a mnoho dalších.

Na modernizaci aplikace pro operační systém iOS jsme pracovali již delší dobu. Snažili jsme se především aplikaci zrychlit, zlepšit její stabilitu a vylepšit uživatelský komfort,“ říká Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb DIGI TV, a doplňuje: „Naši zákazníci ocení především novou funkci, kdy mohou sdílet program na svou Apple TV, dále možnost manuálně zvolit rozlišení obrazu či přehledný seznam aktuálního vysílání přímo v přehrávači. Jsem přesvědčena, že naši vývojáři odvedli velmi kvalitní práci a věřím, že naši zákazníci změnu přivítají.“

Nová aplikace DIGI2GO pro operační systém iOS nabídne zákazníkům možnost manuálního přepínání rozlišení obrazu podle toho, na jakém připojení se zrovna nachází. „Při zvolení nižší kvality rozlišení tak zákazník, který sleduje DIGI TV přes mobilní síť ocení menší spotřebu mobilních dat,“ vysvětluje Iveta Šlapalová. Dále aplikace poskytuje velmi požadovanou funkci AirPlay, která umožňuje sdílet právě sledovaný program z mobilní aplikace přímo na obrazovku Apple TV, a to přes jediné kliknutí přímo při sledovaní oblíbeného pořadu.Další významnou novinkou, kterou aplikace umožní, je přehledný seznam aktuálního vysílání přímo v přehrávači. Při sledování DIGI TV tak zákazníci už nemusí opouštět sledovaný program, aby zjistili, co právě běží na ostatních kanálech. Aplikace umožňuje jednoduchým pohybem prstu ze spodní části obrazovky zobrazení aktuálního přehledu právě vysílaných pořadů. V neposlední řadě nová aplikace představí vylepšenou funkci rychlého posunu v rámci pořadu. Jedním kliknutím do levé či pravé části obrazovky tak lze posunout pořad o 10 sekund dopředu či dozadu. Každé kliknutí navíc posune aktuální pořad o dalších 10 sekund. Více informací k aplikaci naleznou zákazníci na stránce https://novadigitv.cz/digi2go-ios.

Nová aplikace DIGI TV pro operační systém iOS se zákazníkům po aktualizaci zobrazí automaticky, pokud mají zapnuté automatické aktualizace aplikací ve svých iPhonech, iPadech a iPodech. V opačném případě si musí aplikaci aktualizovat manuálně přes aplikaci AppStore.

redakce

Reklama
Vybrané články