Quantcast

DIGI TV spustí v úterý plánovanou aktualizaci set-top boxů Kaon

| Tisk

logo Divákům satelitní DIGI TV se v noci z úterý 25. června na středu 26. června automaticky zaktualizují set-top boxy Kaon. Plánovaná aktualizace přispěje k dalšímu zvýšení kvality služeb satelitní DIGI TV. Informovala o tom DIGI CZ.

Všechny set-top boxy, které budou ve stand-by režimu, se po jedné hodině v noci během zhruba 15 minut samy zaktualizují. U ostatních proběhne aktualizace v momentě, kdy zákazníci set-top box spustí. Uživatelů satelitní DIGI TV, kteří k příjmu signálu využívají CA Modul, se aktualizace netýká, stejně jako zákazníků televize přes internet.

Plánovaná aktualizace se zaměřuje především na zlepšení kompatibility set-top boxu s platformou DIGI TV a tím ke zvýšení uživatelského komfortu. Zásadnější změny, jako je například vylepšení plánování nahrávek prostřednictvím EPG, i dílčí změny v podobě úpravy překladů, provádíme současně v jednom balíku, abychom minimalizovali zásah do možnosti sledování televize. Také proto k aktualizaci dojde v noci,“ říká Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb DIGI TV.Zákazníci aktualizaci ve většině případů vůbec nezaznamenají. Na set-top boxech jim zůstane jejich nastavení včetně vlastních seznamů kanálů a plánovaných nahrávek. Důležité je ale upozornit, že po dobu plánované aktualizace nebudou moci zákazníci televizi sledovat, k vysílanému pořadu se budou moci vrátit až po jejím dokončení.

Pokud se přece jen při aktualizaci objeví problém, k jeho vyřešení pomůže spuštění set-top boxu přes tovární nastavení (návod je k dispozici na www.novadigitv.cz/restart). V případě potřeby mohou zákazníci kontaktovat DIGI TV na její zákaznické lince 533 427 533, případně na chatu přímo na stránkách www.novadigitv.cz.

redakce

Reklama
Vybrané články