Quantcast

LIVE TV Portál od DIGI TV nově umožňuje i nahrávání pořadů

| Tisk

logo Český televizní operátor DIGI TV spustil v dubnu nový LIVE TV Portál na webovém rozhraní moje.digi2go.cz. Je určený pro všechny, kdo sledují televizi prostřednictvím prohlížeče ve svém počítači.

Nově na LIVE TV Portálu přibyla i možnost nahrávání pořadů. Informoval o tom provozovatel platformy. Všichni zákazníci si mohou nahrát až třicet hodin libovolného programu na dobu třiceti dní stejně, jako umožňují set-top boxy u televizorů, mobilní aplikace, nebo aplikace pro Samsung TV.Na nové prostředí LIVE TV Portálu máme od zákazníků pozitivní odezvu. Oceňují jednoduché a intuitivní ovládání, zejména však novou možnost vyhledávat si pořady až sedm dní dopředu, najít si o nich informace i si například zhlédnout trailer filmu,“ říká Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb DIGI TV, a doplňuje: „Možnost nahrávání pořadů jsme avizovali již při spuštění portálu v dubnu a jsme rádi, že se nám tuto funkcionalitu podařilo doplnit takto rychle.“

Nový LIVE TV Portál je založen na technologii HTML5, nahradil tak dřívější formát Flash Player, který v roce 2019 většina prohlížečů přestane podporovat. Mezi nové funkce přibylo kromě možnosti listovat v programech až sedm dní dopředu též vyhledávání pořadů, které v předešlé verzi nebylo k dispozici. Sedmidenní archiv zpětného zhlédnutí i další funkce z předešlého rozhraní samozřejmě zůstaly. Orientace v novém prostředí je více intuitivní, jednoduchá, přehledná a zákazníci si na ni podle zpětné vazby, kterou DIGI TV získává, rychle zvykli.

redakce

Reklama
Vybrané články