Quantcast

DIGI TV s novou aplikaci pro mobilní operační systém Android

| Tisk

logo Český televizní operátor DIGI TV v průběhu září představil vylepšenou aplikaci DIGI2GO pro operační systém iOS. Nyní, po měsíci, přichází s další novinkou, kterou je nová aplikace pro chytré telefony a tablety s operačním systémem Android. Stejně jako u operačního systému iOS má aplikace pro Android celou řadu vylepšených funkcí a novinek.

V DIGI průběžně modernizujeme a vylepšujeme uživatelský komfort všech aplikací, které nabízíme. Proto bylo po spuštění nové aplikace pro operační systém iOS dalším jasným krokem představení vylepšené aplikace pro systém Android,“ říká Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb DIGI TV, a doplňuje: „Zákazníci tedy ocení podobné nové funkce, jaké jsme zavedli pro systém iOS. Navíc aplikace pro Android přináší uživatelům možnost seřadit si kanály dle vlastních preferencí.“

Vylepšená mobilní aplikace DIGI2GO pro Android znamená zrychlení, lepší stabilitu a vyšší uživatelský komfort, ale především řadu nových funkcí. Jednou z nich je podpora Google Chromecast, tedy možnost streamovat právě sledovaný program z mobilu či tabletu přímo na obrazovku televize. Dále umožňuje manuální přepínání rozlišení obrazu dle typu a kvality mobilního připojení. V aplikaci také zákazníci nově najdou přehledný seznam aktuálního vysílání přímo v přehrávači, který zobrazí jednoduchým přejetím prstu ze spodní části obrazovky nahoru. V neposlední řadě nabízí aplikace vylepšenou funkci rychlého posunu v rámci pořadu, kdy lze kliknutím do levé či pravé části obrazovky posunout pořad o 10 sekund dopředu či dozadu.Nová aplikace DIGI2GO pro Android přináší zákazníkům také další velmi žádanou novinku. Aplikace podporuje řazení kanálů podle zákaznických preferencí. Jednoduše stačí v seznamu kanálů prstem podržet ikonu vybraného kanálu a přetáhnout ji na požadovanou pozici. V nejbližší době proběhne aktualizace a doplnění této užitečné funkce také na iPhonech a iPadech. Možnosti seřadit si kanály podle vlastního uvážení tak dostanou i zákazníci DIGI TV využívající systém iOS. Více informací k aplikaci DIGI2GO pro Android naleznou zákazníci na stránce www.novadigitv.cz.

Nová aplikace se zákazníkům po aktualizaci zobrazí automaticky, pokud mají zapnuté automatické aktualizace aplikací ve svých chytrých telefonech a tabletech. V opačném případě si musí aplikaci aktualizovat manuálně přes obchod GooglePlay. Vylepšená aplikace DIGI2GO pro operační systém Android je určena pouze pro telefony a tablety. Již za pár týdnů se mohou zákazníci DIGI TV těšit na zcela novou aplikaci Android TV určenou pro chytré televize a set-top boxy s tímto operačním systémem.

redakce

Reklama
Vybrané články