Quantcast
TereBox T2

Nova Lady na kapacitě Slovak Telekomu

| Tisk

Nový televizní kanál pro ženské publikum Nova Lady bude brzy dostupná dalším televizním divákům. Stanice se objevila na kapacitě společnosti Slovak Telekom (ST) na satelitu Intelsat 10-02 (1°W).

Společnost Slovak Telekom dodává služby zákazníkům DTH platforem Magio Sat a Nová Digi TV SK na Slovensku a Telly a T-Mobile SAT TV v České republice. S ohledem na skutečnost, že program Nova Lady je určen jen divákům na území Česka, je možné zařazení do některé ze dvou českých satelitních sítí. Na kartách Telly zatím není program Nova Lady dostupný.


obrázek

▲ Obr č. 1 - Nova Lady vysílá od 18.10. loňského roku

Stanice Nova Lady začala vysílat 18. října loňského roku reprízou vlastního nekonečného seriálu Ulice. Vedle tohoto seriálu přináší provozovatel na obrazovky Nova Lady také reprízy seriálu Ordinace v růžové zahradě a další pořady vlastní produkce, včetně akvizic (romantické seriály, telenovely, dramata, reality show a jiné).

Nova Lady doplňuje stávající širokou nabídku lineárních kanálů skupiny Nova - vedle hlavního programu TV Nova (včetně Nova +1), filmový Nova Cinema, zábavní pro mládež Nova Fun, retro program Nova Gold, mužský Nova Action a čtyř sportovních programů pod značkou Nova Sport.

technické parametry:


satelit: Intelsat 10-02 (1°W)
frekvence: 12,563 GHz
polarizace: vertikální
SR: 28800
FEC: 3/5


norma: DVB-S2
modulace: QPSK

Nova Lady.
service ID: 10016
video PID: 1602 (MPEG-4/SD)
audio PID: 1603 (AAC, česky)
CA systémy: Nagra MA (CAID 1882, 1886)

redakce

Reklama
Vybrané články