Quantcast

Markíza KRIMI - nová stanice plná krimi případů od června

| Tisk

V šestém měsíci letošního roku odstartuje na slovenském televizním trhu nová tématická stanice. Skupina Markíza spustí nový kanál s názvem Markíza Krimi. Program bude od června nabízet prostřednictvím televizních operátorů.

Nová televizní stanice skupiny Markíza se bude jmenovat Markíza KRIMI. Samotný název napovídá, že se bude jednat o televizní stanici, která se zaměří na detektivní a kriminální tématiku a to prostřednictvím zahraničních seriálů.

"Slovenští diváci měli vždy rádi detektivní a kriminální příběhy ze zahraničí, proto jsme se rozhodli věnovat jeden z našich televizních kanálů tomuto žánru. Markíza KRIMI nám pomůže dosáhnout větší tematické rozmanitosti a přesnější profilace našich stanic," vysvětlil Matthias Settele, generální ředitel skupiny Markíza.


obrázek

▲ Obr č. 1 - Logo nové stanice Markíza KRIMI (foto: Markíza)

"Cítíme, že nyní je ten správný čas na spuštění nové televizní stanice. Slovenský televizní trh zažívá v současné době absolutní boom, Markíza KRIMI nám pomůže uspokojit obrovskou diváckou poptávku a obchodním partnerům poskytne další atraktivní prostor pro komunikaci jejich kampaní," dodal Juraj Maťuš, ředitel Centra reklamy skupiny Markíza.

Markíza KRIMI bude vysílat 24 hodiny denně a dostupná bude na území Slovenska prostřednictvím placených televizních platforem a to výhradně ve full HD rozlišení.Vedle známých titulů ze stávajících stanic skupiny Markíza přinese nový kanál i exkluzivní novinky a další prémiové populární seriály.

Skupina Markíza v současné době provozuje na Slovensku stanice TV Markíza, Markíza +1, Doma a Dajto. Speciálně pro český trh je určen mezinárodní kanál Markíza International, který nabízí divákům v Česku vybrané pořady vlastní produkce televize Markíza.

redakce

Reklama
Vybrané články