Quantcast

Premier Sport 4 startuje. Zaměří se na zápasy Oktagon MMA

| Tisk

OKTAGON MMA je jednou z největších evropských organizací pořádajících turnaje v bojových sportech v Česku, na Slovensku, v Německu a nově i ve Velké Británii. Turnaje Oktagon sledují miliony diváků v 64 zemích světa. Od letošního listopadu si všechny turnaje mohou na televizní obrazovce vychutnat i diváci u nás.

Nový kanál Premier Sport 4 začne u operátorů Telly a DIGI SK vysílat 25. 10. 2023. Fanoušci bojových sportů uvidí jako první turnaj OKTAGON 48, který proběhne v sobotu 4. listopadu v Manchesteru.


obrázek

▲ Obr č. 1 - Divák u televizní obrazovky (foto: Telly)

Během šestihodinového turnaje dojde i na titulový zápas v muší váze, kde své síly změří Aaron Aby, atlet, který bojuje nejen v kleci, ale i s osudem, s Eliasem Garciou, který mimo UFC nikdy nenašel přemožitele. Českým fanouškům se představí také známé tváře jako Zdeněk Polívka, Jakub Bahník či Alex Lohoré. Dojde na finále napínavé Oktagon výzvy a v jednom z nejzajímavějších duelů večera se proti sobě postaví český policista Jaroslav Pokorný s irským "darebákem" Shemem Rockem, který strávil 10 let na útěku za zločin, který nespáchal, ale vůči strážcům zákona dodnes cítí zášť.

Přístup k Premier Sport 4 na Telly

Přístup k vysílání budou mít zdarma všichni zákazníci Telly. V den turnaje bude pro sledování nutné zakoupit balíček Oktagon za 400 korun, respektive v předstihu za 320 korun. Předprodej balíčku k turnaji OKTAGON 48 začne 30. 10. 2023.

Nová stanice je dostupná zákazníkům internetové (OTT) služby Telly i satelitní (DTH) platformy.

Přístup k Premier Sport 4 na DIGI SK

Od 25.10.2023 je nová stanice Premier Sport 4 dostupná také zákazníkům DIGI Slovakia. Pro sledování přímých přenosů a repríz v prvních dnech po turnaji je u operátora DIGI SK zapotřebí pořídit si Extra balík OKTAGON v ceně 15,99 eur. Ve zbývajících časech bude program Premier Sport 4 dostupný již od základního balíčku Štandard. Aktivace Extra balíku OKTAGON bude možná od 30.10.2023.

technické parametry:

satelit: Intelsat 10-02 (1°W)
frekvence: 12,607 GHz
polarizace: vertikální
SR: 28800
FEC: 3/5
norma: DVB-S2
modulace: QPSK

Premier Sport 4.
service ID: 11018
video PID: 1802 (MPEG-4/HD)
audio PID: 1803 (AAC, slovensky), 1804 (AAC, původní zvuk)
CA systém: Nagra MA (CAID 1882, 1886)

Premier Sport 4 u dalších operátorů

Stanici Premier Sport 4 zařadí 25. 10. 2023 i slovenská společnost DIGI Slovakia. V průběhu listopadu bude obsah nové stanice dostupný i u operátora O2, další operátoři z řad distributorů kanálů Premier Sport o zařazení Premier Sport 4 jednají.Kanál Premier Sport 4 bude 7 dní v týdnu, 24 hodin denně mimo živé přenosy OKTAGON turnajů vysílat i záznamy MMA zápasů a tematické magazíny - například reality show s profesionálními bojovníky OKTAGON Výzva, dokument Cesta na OKTAGON, magazín OKTAGON News, rozhovory s bojovníky Bez Rukavic nebo minisérii Na Dohled.

Záznamy turnajů organizace OKTAGON budou k dispozici nově také na kanálu Premier Sport 1 a Premier Sport 2, které v Česku vysílají například operátoři Telly, O2 nebo T-Mobile Czech Republic a na Slovensku Slovak Telekom a DIGI Slovakia.

"Oktagon MMA je široce respektovaná organizace, jejíž turnaje ve smíšených bojových uměních mají mezinárodní přesah a velkou prestiž. Jsme rádi, že divákům Telly můžeme nově nabídnout možnost sledovat tyto turnaje na televizních obrazovkách a dalších oblíbených platformách,“ říká Vladimír Rusnák, strategický ředitel Telly.

Jsme velice rádi, že se podařilo dojednat spolupráci na platformě Premier Sport a OKTAGON MMA se tím po letech znovu vrací na televizní obrazovky. Věříme, že díky tomu představíme tento unikátní sport desítkám tisíc nových diváků,“ říká Ondřej Novotný, zakladatel organizace OKTAGON MMA.

redakce

Reklama
Vybrané články