Quantcast

Konkurence pro MTV a VIVA? Již brzy!

| redakce | tisk

Poté, co Viacom převzal německé stanice Viva, není na německém trhu žádná konkurence. Ale to se může již brzy změnit. Již brzy by měly zahájit vysílání až tři nové německé hudební kanály Deluxe TV.

O projektu Deluxe TV jsme Vás informovali již dříve. Provozovatel nyní již získal vysílací licenci, kterou ještě musí potvrdit KEK, úřad, který spravuje německá média. Deluxe TV má být určen pro starší diváky než jsou určeny kanály MTV a Viva. Bude to paket ve kterém se vrátí klasické myšlenky hudební televize.

V rámci stanice se objeví hudební talk show, videoklipy a koncerty. Speciální kanál Deluxe Classic bude vysílat klasickou hudbu a jazz. Deluxe Nova přinese elektronickou hudbu, kterou budou připravovat DJ.

Již brzy budou v provozu internetové stránky stanice na deluxetv.de , kde se objeví i informace o programu. Prostřednictvím webu bude možné se také účastnit interaktivních her a zábavy, které se objeví i v programu stanic. Sídlo stanic bude v Mnichově. Paket Deluxe TV má odstartovat během jara letošního roku.

zdroj: Infosat, satkurier.pl

Reklama
Vybrané články