Široká nabídka DVB-T antén

Slavní v maléru ode dneška soutěží na TV Paprika

| redakce | tisk

Po úspěchu první a druhé sezóny cyklu Mlýnek na recepty s Lacim Hornáčkem a Ivetou Fabešovou uvádí TV Paprika na obrazovky další seriál z vlastní produkce. Premiérový pořad Slavní v maléru představuje známé české a slovenské tváře, které za dohledu odborné poroty spolu soutěží v kuchyni o mistrovský titul.

Úvodní epizodu odvysílá TV Paprika v pondělí 21. ledna ve 21.20. Placenou tematickou stanici TV Paprika provozuje společnost Chello Central Europe, člen skupiny Liberty Global, Inc.

V novém seriálu Slavní v maléru se před kamerami utkají dvě celebrity. Úkol stanovený šéfkuchařem Lacim Hornáčkem zní jasně: připravit zadaný pokrm lépe než protivník. Známí soutěžící si vedle vaření najdou čas i na žertování se soupeřem či přesvědčování poroty o svých přednostech, také se s diváky podělí o zajímavosti z pracovního i soukromého života.

Oproti Mlýnku na recepty klademe větší důraz na zábavu a neformální povídání se soutěžícími, ale na své si přijdou i ti, co hledají praktickou inspiraci pro svoje domácí vaření,“ řekl za provozovatele stanice Aleš Fabík, Country Manager Chello Central Europe. TV Paprika odvysílá deset půlhodinových dílů.

Kuchařskou výzvu přijali a diváky pobaví například herečka Vica Kerekes, moderátorka Adriana Poláková, umělec Thomas Puskailer či šoumen Jožo Pročko. Seznam soutěžních pokrmů čítá deset položek, například losos s růžovým kořením, kuřecí stehýnka Marengo nebo brynzové halušky.

zdroj: Chello