Quantcast

VOYO s aplikaci VOYO.cz pro systém Android

| redakce | tisk

Majitelé zařízení s podporou systému Android nyní mohou přes aplikaci VOYO.cz sledovat filmy i seriály ze široké knihovny videoportálu VOYO, která obsahuje více než 1 800 titulů ze zahraniční i české produkce včetně pořadů a seriálů skupiny Nova.

Na tabletech a chytrých telefonech s verzemi Android 4.0 a vyššími mohou uživatelé sledovat všechny stanice skupiny NOVA včetně Nova Sport, který nabízí přímé přenosy největších a nejatraktivnějších sportovních událostí z celého světa.

O spuštění aplikace VOYO.cz pro platformu Android byl velký zájem ze strany našich předplatitelů. Jsme proto velmi rádi, že můžeme nyní službu VOYO na zařízeních s tímto operačním systémem nabídnout. Rozšiřování služby na chytrá zařízení je součástí naší dlouhodobé strategie. Dle našich průzkumů VOYO sleduje na chytrých mobilech a tabletech stále větší počet našich uživatelů a my věříme, že spuštěním naší služby na Androidu vycházíme vstříc i dalším, kteří by chytrá zařízení pro sledování VOYO rádi využívali,“ říká Petr Horák, ředitel placených služeb skupiny Nova.

Videoportál VOYO, který na začátku května oslavil 10 milionů zhlédnutých titulů ze své knihovny, je kromě chytrých zařízení s podporou systému Android dostupný i na tabletech a chytrých telefonech s operačním systémem iOS a na chytrých televizorech značek Samsung, Panasonic a LG. Službu VOYO si v rámci letní akce nyní mohou uživatelé, která probíhá od 17. června do 8. srpna, předplatit na dva měsíce za cenu jednoměsíčního předplatného, které činí 189 Kč.

zdroj: TV Nova

Reklama
Vybrané články