Široká nabídka DVB-T antén

Stovky osvědčených receptů TV Paprika nyní zdarma v mobilu

| redakce | tiskobrázek k článku: Stovky osvědčených receptů TV Paprika nyní zdarma v mobilu

Nápady z kulinární televize TV Paprika nyní můžou mít milovníci vaření a dobrého jídla neustále u sebe. Nová interaktivní aplikace pro chytré telefony iPhone a tablety iPad zahrnuje přes 500 skutečně vytvořených a vyzkoušených receptů v češtině od šéfkuchařů z pořadů vlastní produkce TV Paprika.

Aplikace pod názvem „TV Paprika“ je již nyní ke stažení na AppStore zcela zdarma. Placenou stanici TV Paprika provozuje společnost Chello Central Europe, člen skupiny Liberty Global, Inc.

Více než pěti sty srozumitelnými recepty na přípravu různých pokrmů se nyní mohou inspirovat vlastníci mobilní aplikace od TV Paprika. Široká nabídka vychází vstříc začínajícím i pokročilým kuchařům, kteří chtějí potěšit rodinu či přátele. Pestrá paleta přehledných návodů na lokální i zahraniční kuchyni zahrnuje polévky, předkrmy, hlavní chody a dezerty.

Stovky osvědčených receptů TV Paprika nyní zdarma v mobilu
▲ Stovky osvědčených receptů TV Paprika nyní zdarma v mobilu

Každý recept mohou uživatelé ohodnotit, sdílet s přáteli prostřednictvím Facebooku, obohatit vlastní fotografií výsledného pokrmu či zařadit mezi oblíbené. Počet pokrmů v databázi se v dohledné době rozroste na dvojnásobek, tedy na zhruba jeden tisíc.

Novou aplikací TV Paprika jistě uděláme radost všem milovníkům domácího vaření, kteří hledají inspiraci a rady nejen při sledování kulinárních televizních pořadů, ale také prostřednictvím iPhonů či iPadů,“ uvedl za provozovatele tematické stanice Aleš Fabík, Country Manager Chello Central Europe.

Vysílatel TV Paprika myslí i na majitele zařízení s operačním systémem Android, příslušná verze aplikace bude k dispozici v nejbližších měsících.

zdroj: Chello