Polská TVN pravděpodobně opustí satelit Amos
| redakce | tiskPodle neoficiálních informací mají kanály TVN opustit telekomunikační satelit Amos. Provozovatel pravděpodobně přestane využívat služeb izraelské firmy. Objevily se již spekulace, že programy TVN se přesunou na satelit Astra, která v Polsku zaznamenává zvýšený zájem polských broadcasterů.
Kanály TVN jsou doposud dostupné ze dvou satelitů - Hot Bird a Amos. Na druhém satelitu chce operátor ukončit distribuci. Kde se pak objeví kanály TVN? Je pravděpodobné, že to bude satelit Astra. Informace zatím nebyla potvrzena.
Připomeňme, že na satelitu Astra začala vysílat také Telewizja Polska S.A., která zde v minulém týdnu uvedla programy TVP Polonia a TVP Kultura. Již v květnu se na pozici 19,2°E má objevit další polská stanice - Moja Telewizja.
zdroj: medialink.pl
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:05 Minuty ze StarDance Tour
00:15 Únosci
20:20 Milionáři (7)
20:15 Farma Vojty Kotka
20:10 Zrození pana účetního
20:05 Vítejte ve světě Andrého Rieu II (9, 10)
20:30 Čo ja viem
20:10 Família
20:30 Farma XVII.
20:20 Příliš hlučná samota