Je to nesmysl, uvedl Skylink ke spekulacím o změně cen
| redakce | tisk
O 20 nebo dokonce 21 procent. O tolik se podle diskusních fór údajně měla zdražit placená televize na satelitní platformě Skylink v Česku a na Slovensku od 1.1.2015. Provozovatel platformy uvedl, že je to celé nesmysl. Rozpočet pro příští rok se teprve připravuje.
"To je nějaký nesmysl
," reagoval na dotaz webu parabola.cz k údajnému chystanému zdražení služeb Jaromír Glisník, člen představenstva společnosti M7 Group, která platformu Skylink provozuje.
"Teprve jsme začali pracovat na rozpočtu pro příští rok, o žádných změnách cen jsme dosud nediskutovali
," dodal.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová VIII
20:00 Gabon, zelený skvost Afriky
20:20 Policie Modrava I (15)
20:15 Polabí (76)
20:10 Hra bez pravidel
20:05 Policie Delta
20:30 Astrid a Raphaëlle
20:10 Tajomstvá a špióni: Nukleárna hra (2/3)
20:30 Dunaj, k vašim službám XIV. (19)
20:20 Dvě tváře světa