Quantcast

V Maďarsku odstartoval nový kanál Digi Sport 3

| redakce | tisk

V sobotu 24.10.2015 byl v Maďarsku slavnostně spuštěn třetí program ze skupiny Digi Sport. Stanice Digi Sport 3 je poskytována v SD i HD rozlišení. Abonenti satelitní Digi TV v Maďarsku mohou stanici sledovat jen v SD kvalitě.

Digi Sport 3 přinese abonentům sítí DIGI v Maďarsku další atraktivní sportovní obsah - anglickou, italskou a francouzskou fotbalovou ligu, Evropskou ligu UEFA, dále přenosy z tenisového turnaje Wimbledon, ATP World Championships. V programu stanice najdou diváky rovněž i brazilskou, argentinskou, belgickou a skotskou fotbalovou ligu, basketbalovou Euroleague, MotoGP a další.

V Maďarsku odstartoval nový kanál Digi Sport 3
▲ V Maďarsku odstartoval nový kanál Digi Sport 3

Skupina Digi Sport drží pro maďarský trh práva na klíčové sportovní události jako je anglická fotbalová Premier League, italská Serie A TIM, francouzská Ligue 1, Evropská Liga UEFA, tenisové turnaje Wimbledon, ATP Masters 1000 a WTA Premier, dále pro FIA Formula E Championship, Moto GP, IndyCar a NASCAR.

technické parametry - Digi Sport 3:

Intelsat 10-02 (1°W), freq. 12,643 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 3/4, DVB-S/QPSK, CA Nagra MA

Připomeňme, že skupina Digi Sport rozšířila počet svých programů i v sousedním Rumunsku. Nový rumunský kanál Digi Sport 4 odstartoval začátkem tohoto měsíce.

Rumunské a maďarské programy Digi Sport spadají pod rumunské konsorcium RCS/RDS, vlastníka rumunské, maďarské a srbské Digi TV.

Programy pod značkou Digi Sport se vysílají také v Česku a na Slovensku, kde je provozuje společnost DIGI Slovakia. Na Slovensku fungují 4 celodenní programy Digi Sport, pátý kanál vysílá jen v době přenosů z Ligy mistrů UEFA. V Česku se vysílají jen dva programy - Digi Sport 1 a Digi Sport 2.

Reklama
Vybrané články