Široká nabídka DVB-T antén

Singer: Prima MAX bude v UPC, Digi TV a na Skylinku

| redakce | Tiskobrázek k článku: Singer: Prima MAX bude v UPC, Digi TV a na Skylinku

Nový převážně filmový kanál Prima MAX se objeví v nabídkách největších poskytovatelů televizních programů. Diváci stanici najdou v kabelové síti UPC a rovněž i na satelitu v sítích Digi TV a Skylink.

"(Prima MAX) bude u všech velkých poskytovatelů placených služeb. Tak ať už máte UPC, nebo máte Skylink nebo DIGI, tak byste měli být schopni Primu MAX naladit," uvedl v mini duelu na TV Prima Marek Singer, generální ředitel FTV Prima.
Obrázek k textu: Singer: Prima MAX bude v UPC, Digi TV a na SkylinkuObrázek k textu: Singer: Prima MAX bude v UPC, Digi TV a na Skylinku

Vedle kabelové UPC a satelitních platforem je Prima MAX k naladění i v pozemním multiplexu 3 u společnosti Czech Digital Group (CDG) s výjimkou severní Moravy, kde se objeví až začátkem příštího roku.

Prima MAX startuje již zítra - v pátek 20.11.2015 ve 20:11 hodin. Každý den v týdnu bude večerní program tématicky zaměřen. Pondělí na maximální oddych a komedie, úterý na akční filmy a thrillery, středa bude patřit exkluzivním filmů, česká klasika bude ve čtvrtek. V pátek diváky čeká filmová klasika.