Quantcast

Prima MAX má za sebou úspěšný víkend

| redakce | tiskobrázek k článku: Prima MAX má za sebou úspěšný víkend

Pátý televizní kanál skupiny Prima má za sebou první víkend, který byl po stránce sledovanosti úspěšný. Průměrný share Prima MAX v cílové skupině (CS) 15 + byl 2,16 %. V cílové skupině 15 - 54 dokonce dosáhl share 3,38 %. Česká televizní premiéra filmu Vlk z Wall Street přilákala k obrazovkám 135 000 diváků v cílové skupině 15+ (share 4,04 %).

Mám velkou radost, že hned první film našeho nejnovějšího kanálu Prima MAX si nenechalo ujít 135 000 diváků, z nichž 112 000 bylo v cílové skupině D15-54 (share 6,88 %). To jednoznačně potvrzuje, že jsme se trefili do diváckého vkusu. Věřím, že Prima MAX tak bude mít hned od startu své nezastupitelné místo na televizním trhu,“ říká Roman Mrázek, programový ředitel FTV Prima.

Jediným neúspěchem televize Prima MAX je technická dostupnost programu, která se ale postupně zlepšuje. Od počátku je program k dispozici v DVB-T multiplexu 3 u společnosti Czech Digital Group (s výjimkou části severní Moravy) a u kabelového operátora UPC Česká republika. Dnes (v pondělí) byla stanice umístěna do nabídky IPTV platformy O2TV a sítě NejTV. Primu MAX zatím nenaladí satelitní diváci a televize tak přichází o další potencionální diváky.

Reklama
Vybrané články