Široká nabídka DVB-T antén

Polsat Viasat Epic startuje 10.4. v Polsku

| redakce | Tiskobrázek k článku: Polsat Viasat Epic startuje 10.4. v Polsku

Dne 10.4.2016 švédská mediální skupina MTG (Modern Times Group) uvede na evropský trh nový kanál pod názvem Viasat Epic, který bude vysílat historické filmy a seriály. Stanice se bude vysílat i v sousedním Polsku - 10. dubna na programu Polsat Viasat History se objeví programové pásmo Polsat Viasat Epic.

Stanice bude vysílat zahraniční série a produkci z posledních 10 let s historickou tématikou.

Diváci mohou sledpvat mj. produkci BBC jako „Banished“, „37 Days: The Road To World War One“, „Bleak House“, „Wolf Hall“, „The White Queen“, „The Hollow Crown“, „Elizabeth I“, „1066“, „The Pillars of the Earth“, „Robin Hood“ a řadu dalších.

Cílovou skupinou Viasat Epic budou především muži ve věku od 25 do 55 let.

Polsat Viasat History je společný projekt MTG a operátora platformy Cyfrowy Polsat. Stanice se vysílá v této DTH službě a také u kabelových a IPTV operátorů. Obě firmy společně provozují také programy Polsat Viasat Explore a Polsat Viasat Nature. Všechny tři programy se vysílají od 1. března 2013, kdy nahradily na polském trhu původní mezinárodní verze Viasat Nature, Viasat History a Viasat Explorer. Od 1.3. vysílají Polsat Viasat Explore HD a Polsat Viasat History HD - tedy verze programů v HD rozlišení. Verze v SD a HD vysílají identický obsah.

MTG provozuje v Polsku také kombinovaný dvojkanál Viasat Nature HD / Viasat History HD.

zdroj: satkurier.pl