Quantcast

Mňau TV nově jako regionální kanál v multiplexu 4

| redakce | tisk

Někteří diváci Mňau TV přišli o příjem programu na klasickou pozemní anténu. Dnes bylo v některých regionech v multiplexu 4 ukončena distribuce stanice Mňau TV. Na její pozici se objevila textová informace o změně způsobu distribuce.

Změna v distribuci Mňau TV v multiplexu 4 proběhla po zařazení stanice JOJ Family.

Mňau TV nově jako regionální kanál v multiplexu 4
▲ Mňau TV nově jako regionální kanál v multiplexu 4

Na pozici Mňau TV se v některých regionech České republiky objevila textová informace v tomto znění: "Pro sledování Mňau TV kontaktujte svého kabelového operátora a sledujte nás dále na FCB Mňau TV."

Mňau TV využívá volnou pozici v multiplexu 4 pro regionální vysílání. Pokud již multiplex 4 obsahuje regionální kanál, vysílá se na pozici Mňau TV textová informace, v opačném případě je šířen běžný program Mňau TV.

"Pozor, ode dneška budete moci naladit Mňau TV přes anténu (MUX4) pouze ve vybraných regionech: Praha, Středočeský, Východočeský, Vysočina, Ústecký. Pokud budete chtít dále sledovat Mňau TV i v ostatních krajích, kontaktujte nejbližšího kabelového operátora," uvedla na sociální síti ke změně distribuce televize Mňau TV.

Konec Mňau TV v pozemním multiplexu v některých regionech je pro diváky překvapením - stanice na změnu způsobu distribuce programu předem neupozornila.

Mňau TV se zaměřuje na vysílání domácích videí se zvířaty. Podle licenčních podmínek ale měla vysílat i jiné typy pořadů - primárně měl být program o psech, kočkách, koních a dalších zvířatech, které obklopují náš svět.

Reklama
Vybrané články